Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Taci

    addikt

    válasz SkyTrancer #16261 üzenetére

    Ez szörnyű... Féltem, hogy ez lesz... Egyszerűen "nem lelem a helyem" a rendszerben... Adok neki időt hétvégéig, de szombaton megy vissza a régi rendszer, ha ennyire használhatatlan marad számomra... (Ebben majd segítséget fogok kérni - de persze előtte keresek a korábbi bejegyezésekben és az összefoglalóban.)

    Azt nem értem, miért kell lerontani azt, ami nagyon jó volt. Én pl. nagyon szerettem, hogy elrejthettem a navigációs sávot, és csak akkor hívtam elő, amikor én akartam. Na most vagy mindig látható a navigációs sáv a megszokott gombokkal, vagy "gesztusvezérlés", ami hát... igen... vagyis nem, nem...
    Samsung Musicból kivették a világító széleket. Élveztem, tetszett, oké, nem egy érvágás, de tipikus példája, hogy jól működött, benne volt, és ahelyett, hogy benne hagyták volna, inkább kivették, energiát fordítva rá...
    Aztán ott a Kapcsolattartási adatok. Számomra az fontos. Volt. Lehet, én nem találok valami kapcsolót rá, de hiába állítom be, AOD-n nem jelenik meg, se lezárt képernyőn.
    Ahogy korábban írta már valaki, nem értem, ki találta jó dizájn-ötletnek, hogy az alsó ikonsor alól kivették a szöveget. Nagyon zavaró számomra.
    Amikor fél kézzel lehúztam az előző rendszerben az értesítési sávot, az értesítések pont alulra, kéz alá kerültek. Nagyon hasznos volt. Most ezt túlgondoltál, második lehúzásra már az ikonsort "nagyítja ki", az értesítéseket teljesen elrejti, így csak az első húzás után érhetőek el, "nyújtózkodva".

    Általában próbálom a pozitív dolgokat nézni, de ezt most nagyon elszúrták. Számomra legalábbis hatalmas csalódás. Nyilván vannak pozitív dolgai is, amit szívesen használok (az arcfelismerés pl. sokkal gyorsabb, illetve az AOD képernyőérintésre való bekapcsolhatósága is nagyon hasznos), de összességében sokkal több az értelmetlenül lebutított és elrontott funkció (amik egyébként korábban nagyon jól működtek). Nem is értem...

    De persze ez csak az én tapasztalatom, lehet, másnak pont ez tetszik.

Új hozzászólás Aktív témák