Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bwin.party

    aktív tag

    válasz S e t h #13256 üzenetére

    Azért azt nem szabad elfelejteni, hogy a Bixbyről sem tudod megállapítani, hogy akármilyen szerződési feltétel elfogadása mellett távoli szerverre általad nem ismert adatot továbbítson. A Bixby is tanulási időszak alatt áll, ami azt jelenti, hogy MI vásárlók adjuk az alapot a fejlődéshez, ami által a Samsung irdatlan sok adathoz jut INGYEN, amiből rengeteg pénzt tud csak képezni a Bixby fejlesztése során. A befolyt összegekből pedig MI egyszerű halandók nem fogunk kapni semmit, de fél millió forintért majd megvehetjük az aktuális flagshipjüket. Arra nincs garancia, hogy aktív állapot mellett a Bixby nem hallgat-e WiFi hálózaton keresztül? Főleg úgy, hogy ő saját maga letölti a Bixby diktálós kiterjesztését, ami nekem lapát volt, de az utolsó. Én felhívtam a Samsungot és a távoli segítséget kínáló ügyfélszolgálatnál kaptam időpontot, ahol elég sok mindent megbeszéltem a sráccal. Azt is hozzáteszem, hogy ennyi pénzért egy Apple szintű ügyfélszolgálatot elvártam volna. A másik, hogy önmagától semmilyen alkalmazás az éjszaka leple alatt ne frissítse magát. Az automatikus update mindig ki van kapcsolva a Playben is! Ha egy szarosgatyás programozó készíti a NotSABS-t az sem érdekel, de hálás vagyok, amiért lekapcsolhatom ezeket a kéretlen alkalmazásokat. Azért azt te sem gondolod komolyan ugye, hogy nem lehet beleszólási jogom mit akarok használni és mit nem?! 300.000.-HUF-ért szerintem ezt senkinek sincs joga megkérdőjelezni. :)

    P.S.: (nem i love you), de megjegyzem, hogy amióta nem törölhető egy alkalmazás egyre inkább távolodom az okostelefonos világtól és nem hiányzik ez a sok szarság. Sokszor néha örülök, ha nem kell ezekkel foglalkoznom. De olykor olaj lehet a tűzre, ha a Samsung dönti el a frissítés lehetőségét és nincs beleszólásod. Na ez ilyen árazás mellett pofátlanság. Szerintem!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák