Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • seger

    addikt

    Folyamatosan olvasom a note9 topikokat. Az a baj, sokan vagytok akik éppen s9, s9+ vagy note8-at használtok! Így sokan írjátok hogy rancfelvarrott note8 vagy S9+... lehet, DE! Nem kell nektek cserélni, mivel akkora újjítást nem hozott nektek! Nekem is ez a véleményem, de azért lássuk be van jópár dolog ami jobb!
    Ha az Én nézetemet nezem, aki egy s7e-ről váltok, (amit kezdetektől nem szeretek) nekem egy baromi nagy ugrás lesz! Nem csak nekem, hanem mindenkinek aki hasomló készüléket cserél! ( ha ebben a percbeb az arakat nézem akkor most inkább egy note9 mint egy note8 vagy s9+) És miért? Én kis csóró vagyok, aki részletre veszi, mert így tudok ekkora összeget kifizetni. (Mert így nem okoz anyagi gondot) Miért szolgáltatónál? Mert telefon előfizu kell, és semmivel sem változik a havi költsége az előfizetésemnek ha van mellette telefon vagy nincs...
    Cserélném-e ha s9, s9+ vagy note8-am lenne? Amennyiben megtehetném, akkor igen. De nem tehetem.... Ha az említett 3 fajta készülék valamelyike lenne, és mivel nem tehetem meg a cserét, Én is azzal nyugtatnám magam, hogy nem jobb annyival, hogy cseréljem.... de ettől még nek fikáznám le..... (azt hiszem:) )
    Aki cserél az vagy megteheti, vagy lassan egy 2 vagy több éves készüléket cserél és igen, akkor már a legújabbat...
    Aki megteheti, annak pedig szíve joga...
    Bár csak nekem is úgy menne a szekér...

    Szóval csak annyi gondolatom lett volna, ne essünk már egymásnak! Én a lassan 2 éves telómat cserélem, nekem jókor jött, aki az említett készülékeket cseréli mert megteheti, jól teszi! Élj a mának!!

    Bocs ha unalmas lett és hosszú!!!

Új hozzászólás Aktív témák