Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dz1989

    senior tag

    válasz ADAM1337 #89 üzenetére

    Figyelem felhívás kép írom mindig le. Hogy ne nézzék a felhasználókat madárnak. Nem mindenki szeretne vezeték nélküli fülest használni. Mert nem mindenkinek tetszik az az előny. (Engem idegesítene ha még egy cuccot töltögetni kéne inkább sokkal előbb elfogadom a vezetéket) Ugyan annyi pénzből inkább minőségibb vezetékes fülest veszek. Ha 100%-ban lefedné mind azt az előnyt akkor rendben lenne. (Át súlyozódnak az előnyök és a hátrányok a vezetés füleshez képest a vezeték nélküli csak azzal a különbséggel hogy sokkal több pénzt gombolnak le) Így számomra ezek a gyártok elveszítették a tekintélyét a szememben
    Az olyan mint ha megveszel egy luxus autót és nincs benne elektromos ablak vagy ülés fűtés. Mert utólag beletenni drágább és így jobban lehet anyagi szempontból keresni. Magyarán egy Pszichológia rejtett trükk hogyan lehet még több pénzt lehúzni. :(((

    Valamint ne magyarázzák meg nekem hogy nekem mi a jó majd én eldöntöm.
    Ez a hozzáállás is lehet érezni. Pl.: beépített akkut nem is említette (Azt elfelejtetem oda írni).
    De például a vezeték nélküli töltés pont hogy előnyösnek tartom mert minden tekintetben(pl.: nem kopik C típusú USB)

    Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

Új hozzászólás Aktív témák