Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • upsyka

    aktív tag

    válasz hackeeeee #810 üzenetére

    jah,ilyennel találkoztam SE telefonoknál is :DDD fel akarja tenni a x10-re az x8 romot,de találkoztam olyannal is,hogy x8 romot samsungra.. gigaLoL :W
    csináltam 1-2 leírást már és direkt szájbarágósan írtam le mindent -meg is szóltak érte-,hogy minek ilyen ovodás módra,azt közben jópár ember elbatta telóját...SE-n tényleg lehet hardbrick-elni úgy,hogy csak szervízben boxal tudják életre kelteni,de istenem,ha nem követik a leírást???az már az ő bajuk...rengeteg SE-t hackeltem meg és egyszer sem lett szervízes megoldás :)
    állítom,az országban először nyitottam bootloadert X8-on az xda-s leírás alapján,mert ahogy megjelent,rákövetkező 5 percben már ki is volt nyitva,és ez annak köszönhető,hogy lépésről lépésre követtem a leíást!és az angolul van,nem magyarul...
    szóval igazad van,ha nagyon akarja az ember,el tudja rontani,de ahhoz tényleg nem a leírások szerint kell csinálni..
    a Mini 2-nél is vagy fél napig utánaolvasgattam,hogy mit-hogy-miért,nehogy elrontsam :)és nem rontottam el,mert a leírások alapján pontosan csinálltam :C

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

Új hozzászólás Aktív témák