Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kato78

    tag

    válasz gerner1 #6744 üzenetére

    Kérdés, h eltünik egy updatevel az elsö sorból a cellakészenlét, és mondjuk az ötödik lesz a sorban, de az érték nem változik amit mutat, akkor mi változik? Mert attól ez a telefon nem lesz sem jobb vagy rosszabb. Megmondom öszintén, az hogy a telefont napi szinten használom nekem nem azt jelenti, hogy folyamatosan nézem a fogyasztást % -ban. Ránézek, jött egy email, este felrakom töltöre mert 45% -on áll. De hogy ezen idegesítsem magam miközben a készülék müködik, nincs eltérés 7.0 -tól, talán még jobban is bírja az akksi, ...
    Szóval ne vedd támadásnak, de szerintem ezen felesleges fennakadni. :) Amit megtettem, Oreo update után dobtam egy fr -t, belaktam újra a telefont, letiltottam pár appot és hagyom hadd dolgozon értem a készülék. Párhuzamosan használtam ezzel a telefonnal egy P10 -et, ott a kamera jobb, de pont a fogyasztás, meg a túlztott melegedés miatt lett ez a telefon a nyerö. Itt a fórumon ha érdekel néz bele abba a "hírcunamiba" is, micsoda galibák vannak oreo óta, ennek függvényében mondtam, hogy ennél a telefonnál ennyi "hiba" szerintem elnézhetö. :)

Új hozzászólás Aktív témák