Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    válasz Lasliegrand #15928 üzenetére

    Remélem úgy lesz. Igazság szerint volt egy kis kehéje pár napja, hogy valami tanúsítvány nem megbízható, és elfogadom-e? Csak olyan hülyén dobta fel mindig a kérdést, pont miközben nyomkodtam, hogy véletlenül mindig elutasítottam. Aztán egyszer csak nem kérdezte többet, hiába csináltam vele bármit. Őszintén szólva azt sem értettem miért zaklat ezzel, nem változott semmi, és az elutasítás ellenére is minden frankó. Szóval valamiért úgy tűnt, hogy az a kis sérülés a kijelzőn egy kis ikon, ami emiatt van ott (eleinte mintha tényleg lett volna ott valami), aztán rájöttem, hogy azt nem lehet eltüntetni.

    Viszont egy ideje (kb. az esés óta van ez is) van egy másik problémám is. A FileScout nevű program WiFi pluginja nem hajlandó elindulni. Ha kézzel indítanám, akkor egy figyelmeztetést követően megnyitja a böngészőt, hogy frissítsem, mert nem "up2date". Csakhogy ugyanazt akarja telepíteni, mint amit használok. Ha engedem neki, akkor se változik semmi, újraindítás után megint azt mondja, hogy frissíteni kéne. Próbáltam korábbi mentést is visszatölteni, de az sem oldotta meg, így talán a hiba nem nálam van. Nem tudom, rajtam kívül használja-e még valaki ezt a progit, tapasztalt-e hasonlókat?

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák