Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz papp0628 #9653 üzenetére

    Köszi. :R Hogy jól döntöttem e, azt majd meglátjuk. ;) Remélni tudom csak, hogy igen.
    Egyelőre úgy néz ki hozza az Arena szintjét fülessel, és talán mintha a basszus dinamika tartomány jobb lenne, de ilyen kis különbségeknél nehéz megítélni. Kihangosítva mindenesetre jobb az Arena-nál, fülessel meg kb. u.a. az élmény. Ez nekem már jó! :K Attól féltem, hogy gyengusz lesz, mert a Mobilarena cikkben pont az Arena-hoz hasonlították a zenei képességét, és ott azt írták hogy gyengébb mint az Arena. Ezért vagyok úgy a tesztekkel, hogy elolvasom, de hinni nem hiszek nekik. :DDD Azt sem értem ha ez kihagosítva közepesen szól a cikk szerint, akkor mi az ami jól szól? :F Amit hallottam eddig telcsit kihangosítva ez az über f@sza, mert tisztán és torzításmentesen szól, holott műanyag házban van. De másodiknak mindenképpen az Arena-t gondolom...
    1 biztos. Fülig ért a szám amikor rátöltöttem a 2,3Mb Excel táblázatomat amit kb. 10mp alatt beolvasott. Ilyen kis apróságok, nagyon jól jönnek, kicsit hiányoztak is, bár nem volt létszükséglet. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák