Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz csab2 #872 üzenetére

    Én is beruházok egy ilyenre sztem pár napon belül! :K
    GSM boltokban egyébként 90k környékén kapható függetlenül. Persze a T-mobile jó áron adja, nem vitás. Gondolom ez azért jobb telefon mint az N95 8GB...mert a másik lehetséges az lenne.
    Sok jót írtatok ez eddig az Arena-ról...és ha lehet, én is inkább a touch screen felé orientálódnék. Bár K850i után biztos szokatlan lesz! :DDD De ezt még akkor vettem amikor bejött az országba, 100k volt függetlenül. Most meg 30-40k között fogom tudni eladni, de ez a telcsim bírta idáig a legtovább. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz unyadavid #889 üzenetére

    Ezt értem, és ezeket tudom is mint pozitívum! ;)
    A Nokia mellett szól a nyílt Symbian OP rendszer...és a könnyebb kezelhetőség. Nekem volt sima N95-öm és elégedett voltam vele. Jó telefonok. csak ugye a Tré mobilnál +10k az N95 8GB. Ennyivel pedig nem jobb szvsz. Még ha egy árban lenne, talán, vagy kicsit olcsóbban mint az Arena elgondolkodtatóbb lenne. Így viszont nagyon az Arena felé billen a mérleg nyelve. :K Végülis 20k...legrosszabb esetben is 70-75k-ért el fogom tudni eladni ha nem jönne be esetleg. Bukó nincs rajta. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz unyadavid #905 üzenetére

    Ennyiért akkor se vennék fülest ha kő gazdag lennék. :DDD
    Itthonra van egy komolyságos 40k Sony fejhalgatóm, telókhoz, meg egy szintén Sony valami EX50 tipusú füles, ami 10k körül van. Sztem egy átlag hallással rendelkező embernek ez is már sok. :K Ez az 50k füles meg...nagyon kemény, biztos jól szólhat. :Y

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Pinochet #892 üzenetére

    Ez azért jó hír, és a Nokia-val kapcsolatban igazad van teljes mértékben.

    Nos...megpróbálom leírni mit használok egy telóban, ill milyen telók jöttek be eddig. Hátha így egyszerűbb lesz választani hogy Omnia vagy LG. Esetleg Symbian.
    Nokia telói bejöttek, ezek közül is az N73,N82,N95. Jelenleg pedig 1 1/2 éve egy K850i-t használok. Nagyon szerettem őket. SE P990i tetszett volna de a cerka használata elég kezdetleges és körülményes volt, bár összességében tetszett a UIQ, főleg ha ujj érintős lett volna. Progikat próbálgattam ki, témákat változtattam, mindent. Zenére nagyon jók voltak! Mivel motorozom a zenefunkció számomra nagyon fontos szempont, sokat hallgatom menet közben. Fényképezés fontosabb számomra mint a video lejátszási képesség. Mivel részben üzletember vagyok, a napi szintű műveletek a hívásokkal kapcsolatban fontosak lennének. Normális hívásszűrés, és minden hívással esetleg sms-el kapcsolatos funkció egyszerűen ám mégis széles körű tudással táruljon elém. Telefonon nem nagyon néztem még filmet, bár elég kicsi kijelzős telóim voltak eddig, de most úgy gondolom nem szívnék ezzel a konvertálgatós dologgal az LG-nél. Erre itt a nagy LCD a számítógéphez és az asztali dvd. Persze ha menne a *.avi kitejesztés akkor az más lenne. Szóval sok a jó dolog amit az LG tud, de úgy érzem ettől a zárt OP rendszertől megbolondulnék. Leginkább attól, hogy minden alap szintű műveletet elég bonyolultságosan, körülményesen lehet rajta végrehajtani közben gyönyörű kijelzőt csodálva, és itt vége is. Szóval enyhe kifejezés ha azt mondjuk hogy jó irány az LG Arena...az érzem hogy csili vili a menü, szép a kijelző, és kb. ennyi. Rosszul látom? Sok a gond, a fennakadás, nem gördülékeny a teló használata. Ahhoz képest hogy sima media telónak van titulálva...5MP de átlagos, a videó szép de konvertálni kell hozzá, a zenei része hiányos, és nem éri el a Walkman és N Series telók szintjét, komoly szoftveres problémái vannak, és mint tudjuk az LG nem egy "mindent a vásárlóért" tipus support-ban. Mondom ezt úgy, hogy a majd 900hsz-t végigolvastam pár óra alatt. Dolgoztam GSM boltban, tehát van rálátásom a dolgokra, és értek is hozzá annyira hogy egy okos telefonnal jól érezzem magam. Viszont a nyomkodós touch screen az bejön. Az internetet nem nagyon használom, böngészésre szinte sosem. Max. esetleg fórumot nézni, és msn-ezni használnám. A csengőhangok minősége, és hangereje, mivel sokat csörög, szintén elengedhetetlen szempont. Ezért nehéz a döntésem. ;) De persze a negatívumok ellenére lehet megveszem az Arena-t. :K :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz student #911 üzenetére

    Semmi probléma nem volt vele..ott azokat soroltam fel amik tetszettek. ;)

    jooker82:
    Igen, ez mindenképpen mellette szól. :K :R Kevés manapság a jó anyagminőségű, frankón összerakott telcsi. Ez tény. 890-es hsz-t olvastam. Akkor már ez is mellette szól, mert a jó füles nálam adott. :K
    Úgy tudom az Omnia is jól össze van rakva. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Pinochet #915 üzenetére

    Félre ne érts, nem vitatkozni akartam, vagy esetleg fikázni az Arena-t. Pusztán a véleményemet azért írtam le, mert vettem a fáradtságot, és végigolvastam 900hsz-t ami kb. 3-4h volt. A ti véleményeitek alapján állítottam össze a hozzászólásomat. :R Nem 1-1 emberét kiragadva, hanem globálisan, mindenkiét "összegyúrva".
    Az érveket és ellenérveket elfogadom, mivel nincs még ilyen telóm, így véleményt csak a ti elmondásotok alapján kreálhatok. Sok telcsim volt, elég sokat dolgoztam GSM boltban mint eladó/üzletvezető, így van akkora elméleti és gyakorlati tapasztalatom, hogy nagyjából tisztában legyek egy telefon tulajdonságaival, pozitív és negatív vélemények meghallgatása után sok ember szemszögéből nézve. Ha elolvastad a 900hsz-t akor tudod miről beszélek, és azt fogod mondani, bár te személy szerint elégedett vagy, de tény, hogy vannak akiknek a véleménye nem egyezik a tieddel, mi több, az ellenkezőjét állítják. ;)
    Az pedig hogy kinek mi a fontos, egyéni izlés kérdése. Én azt mondom, látványos egy nagyobb felbontású és fényerejű kijelző, amit elsősorban a videók, és mpeg4 filmek lejátszásánál tud kamatoztatni az Arena. Viszont tény, hogy a Google Maps alkalmazás egy IGO-hoz képest a nullával egyenlő. Mivel filmet itthon is tudok nézni, sz. gépen és asztali dvd-n is, ezért nem lesz hiányérzetem ha a telefonon nem fogok tudni, vagy ha igen nem akkora felbontásban. A normális GPS szoftver, és a zárt OP rendszer hiányát nagyobb gátnak érzem, mint egy nyilt OP rendszerű, és egyetlen negatívumként megemlíthető kissebb felbontású kijelzőt.
    Ettől még lehet Arena-m, és lehet Omnia-m is. Nem döntöttem még el, körbejárom a témát rendesen, mert legalább 1 évig nem akarok cserélni. Motoron nag hasznát venném az IGO-nak az biztos...viszont egy nagy hátránya van az Omnia-nak, hogy az 1-2 hónapon belül ideérő Omnia2 tuti lenyomja az árát az Omnia1-nek, mert a kutyának se fog kelleni az Omnia1 ha itt lesz az Omnia HD...ezért hezitálok még mindig. :U :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz kisku #921 üzenetére

    Hát...a 3. pont nálam kizáró tényező! Bármilyen telefonról legyen szó. Volt 6500 Slide-om amikor még bejött az országba. A legidegesítőbb, legmegszokhatatlanabb dolog az volt, amikor késve "nyitotta meg a vonalat". Lényegében az eladásánák ez volt a fő oka. Nálam ez kizáró tényező. De jó is hogy mondtad, mert gondolom nagy a szórás a minőségben, ami nem túl jó hír. :F erdoke nem tapasztalata, szóval ha e mellett döntök a helyszínen tuti kipróbálom ezt a vonalnyitós/zárós dolgot.
    Aksi merülési ciklusa nem befolyásoló nálam annyira, főleg úgy, hogy volt N95-ös telcsim is. Ez volt hogy reggeltől estig tartó 12-14h ciklusban lemerült, annyira hogy naponta töltenem kellett.
    Fura hogy valaki full elégedett és nem tapasztal hibákat, valaki meg "köpködi" a sok hiba miatt. Ez azért nem túl pozitív, mert ha kifogok egy kevésbé jól sikerült darabot, akkor én is szívni fogok vele, és akkor mit sem fog érni a szép kijelző. :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz student #918 üzenetére

    Ennek az érintős androidnak mi a pontos tipusa ami most fog megjelenni?

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Pinochet #929 üzenetére

    Én ezt értem, de úgysem fogom tudni a T-nél kipróbálni a hívásokat, úgy hogy még nem vettem meg. Mindenképpen azt a példányt kellene lecsekkolnom, amelyiket megvenném. Mert ha előjön, akkor milyen hibajelenséggel viszem vissza? Hogy nem azonnal hanem 2mp ráhagyással nyitja a vonalat? :F Mert ez így nem lenne frankó, sztem elhajtanának.
    Mondjuk tök mindegy...az Omnia-nál meg sok a kijelző panel csere, ami sztem nevezhető tipus hibának. Ez mind szép és jó, ameddig garis...csak egyszer lesz az nem garanciális is. Ha pedig előjön megint, ki fog 40-50k-ért kijelzőt venni hozzá? :F :(
    Bár nem tudom mennyi gari van az Omnia-ra. Az Arena-ra úgy tudom 1 év. Ez is lehet szempont (gari időtartam végett) hogy melyikre fog esni a választás. Mert Nokia és SE-nál az a 2 év gyártói gar. nagyon jó hogy van. Használod 1-1,5 évet, majd még garisan eladod.
    Mert gari nélkül iszonyat nyomott ára lesz az Arena-nak is, és az Omnia-nak is.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz student #934 üzenetére

    Eddig ez az I7500 jön be a legjobban. :K :C Ha jó tesztet kap, lehet ezt fogom választani. Mindenképpen megvárom, sztem 1-2 hét és tudni fogjuk mennyire érdemes bevállalni.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz erdoke #939 üzenetére

    Új szoft nem segít az Omnia fényerején? Mert azt is olvastam hogy nappal az utcán majd hogy nem használhatatlan. Mi ebból az igazság? :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz erdoke #946 üzenetére

    Az az "egy fokkal jobb" nem túl nagy különbség, ha jól értelmezem. ;) Az igazság az, hogy egyik kijelző se jó napfényben, és elég szélsőséges az a szitu, amikor napfényben bele kell mászni mélységekben a menübe.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz erdoke #987 üzenetére

    Mennyi idő alatt jöhet össze a Google Maps-el 1GB adat forgalom? :U Mert T-nél 1 ill. 2GB benne foglaltatik a Media Mania díjcsomagokban. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz erdoke #989 üzenetére

    Nah...ez legalább pozitívum. :U Mert akkor a Media Mania "L" csomaggal is elég lehet.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Junglist' #1022 üzenetére

    Sztem az a 30 nap, az 3 nap.... :U Nem hinném hogy 1 hónap pénzvisszafizetési gari lenne. Tudsz erről valami szerződési feltételt linkelni, mert számomra ez hihetetlen... :U
    De egyébként ha záros határidőn belül nem jön pl a T-hez Omnia2, vagy I7500 akkor én is N95 8GB-t fogok venni. Ezzel tuti nem nyúlok mellé. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Elvileg ma este elviszik a K850i-t amit használok...mivel pénzre is szükségem lenne, az LG Arena-t fogom inkább választani az Omnia és az N95 8GB helyett. 10k megmaradna a K850i-ből, ami nagyon jól jönne most. Ami a döntő volt az ügyben hogy "felhajtottam" GSM boltos múltamból egy barátomat, aki fog tudni segíteni a garanciában, ha esetleg független lenne, vagy gyári szoft kerülne rá. Így azért nem lesz rossz vétel. Persze az első pár napban hagyni fogom a szoftvert, amíg tesztelem, de utána a T-s menüt "kisöpröm" a telefonból. ;] Remélem összejön az eladás, és akkor holnap el is tudok menni a T-hez. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Annyit segítene valaki hogy mivel tudom lementeni a neveket úgy, hogy azt az LG-be vissza tudja tölteni? :R
    Mert ugye a PC Suite *.dbk fájlt hoz létre, a speciális szinkronizálásnál pedig Vista alatt nem tudok outlook express-be menteni, ahonnan *.wab kiterjesztésebe tudom menteni a neveket XP alatt. Vista alatt csak a windows névjegytár választható, és nem vagyok biztos benne hogy onnan menni fog. :U
    Mi ilyenkor a teendő? :O :R

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Pinochet #1028 üzenetére

    Én is biztonsági másolattal mentettem...és csak a neveket. De nekem *.dbk-ba menti. Nincs lehetőségem másra állítani sajnos. :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz designer1 #1046 üzenetére

    Hát...én is letettem róla. :F Beszéltem egy T-s technikussal. Mondta hogy sok a gond velük, és szoftveresen elég kakik, főleg gördítésnél, forgatásnál nem elég gördülékeny a menü, ill. netezés közben. Pedig ma akartam megvenni. :U Végképp elbizonytalanított, és úgy döntöttem hogy várok. Már kapható az Omnia HD, és 2-3 hét múlva itt az új iPhone 3G(S) is.
    Gondolom hamar ki fogják dobni a T-nél akcióba mind a két modellt... :U
    Valamelyiket meg fogom venni az biztos, addig várok.
    De ha megnézed a magyar és külföldi oldalakat, Arena tesztekkel kapcsolatban, csak a mobilarena írt róla ajnározó cikket. A többi teszt a sok hiányosságra is figyelmeztet, amiktől szintén megriadtam kicsit. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz jooker82 #1053 üzenetére

    Nézd...kikértem egy olyan ember véleményét aki talán a legtöbb hibás Arena-val találkozik...ez az ő egyéni véleménye volt amit idézgetsz, és úgy gondolom egyéni véleménye mindenkinek lehet, hiszen demokrácia van. :U Az hogy hiszek neki, vagy valaki nem hisz neki, a magánügye. Én speciel hiszek neki. Miért? Mert nem állt érdekében hogy lebeszéljen róla. Pusztán elmondta a véleményét a saját aspektusából. Ezért sem őt nem kell megkövezni, sem pedig engem. Ő találkozik heti szinten 3x annyi telefonnal mint ami összesen van a topiklakóknak. Úgy gondolom egy ilyen ember véleményére lehet adni...elhiszem hogy vannak elégedett Arena használók, egy percig sem akarom ezt vitatni. De ha valaki végig olvassa a topikot elejétől a végéig bőven fog találni olyanokat is akiknek nem jött be a szoftveres problémák miatt elsősorban. Nem ilyen súlyos a helyzet, a "kaki" kifejezés túlzó volt a részemről, mert biztosan együtt lehet élni a jelenleg fennálló szoftveres problémákkal, de én mint választás előtt álló júzer, esélyt adok az új iPhone-nak és az Omnia HD-nek is. Persze ha megvettem volna az Arena-t akkor én is együtt élnék vele, és nem cserélném. Az Omnia HD-nek is biztos lesz nyűgje, mert tökéletes teló nincs. Majd én is együtt fogok élni a hibáival ha esetleg ezt veszem. Aki pedig a hibáit olvasva úgy dönt nem ezt veszi...szíve joga.
    Szóval nem kell mindjárt nekem esni, tegnapig úgy volt hogy én is Arena-t veszek ma.
    Pusztán megosztottam veletek, egy "bennfentes" véleményét. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz M.W.H #1062 üzenetére

    Így van! :K Nagy lehet a szórás...de ez nekünk mint júzereknek nem túl jó hír. :U Valaki kifogja, valaki nem. Én nem merem megkockáztatni, hogy pont belenyúlok egy kevésbé sikerült példányba, és folyamatosan szervíz, vagy netán bukóval eladni.
    Jól akarok dönteni mert legalább 1-2 évre akarok telcsit, és nekem az Arena minden pozitív én negatív tulajdonságával együtt nem tünik időtállónak, max. fél évig használnám, mert addigra itt lesz az összes esetenként hardveresen jóval komolyabb telcsi, ami ráadásul még nyilt OP rendszeres is. Most nagy durranás (még) az Arena, mert nincs még hasonló fizikai paraméterekkel rendelkező nyilt OP rendszeres telcsi hasonló árban. Az Omnia2 ahogy elkezd ereszkedni a 147k-s árról, úgy fogja egyre lejjebb nyomni az Arena árát...sztem nyár végére itt lesz a T-nél az Omnia2, és az új iPhone is.
    Persze az LG sikere csak és kizárólag azon múlik mennyire fognak törődni a support-tal, és mennyire helyezik előtérbe a szoftver fejlesztéseket, és a hibák javítását. Az LG múltbeli support tevékenységét ismerve ez pedig lutri. De félreértés ne essék...szukolok hogy jó legyen a support!

    Mieza: Nem tudom. Értelemszerűen az ember a T-s telcsikről mondott véleményt. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Bármennyire is furcsa lesz az eddigi véleményem alapján.....de vettem egy Arena-t, mától én is a klubhoz tartozom. :K :))
    Túlmisztifikáltam egy kicsit ezt a telefon kérdést hogy melyiket vegyem, holott valójában jóval egyszerűbb. Igazából azért választottam ezt, mert a normális GPS hiánya nem fog gondot okozni, eddig se használtam, még ha volt, akkor se. A T-s szoftverem meglepően gyors, és ez eddig semmi anomáliába nem futottam bele. 72 órás folyamatos teszt lesz, mert ha bármi gondom van cserélik. Pixel hiba nincs, az touch screen tökéletes. Mivel közvetlen előtte az iPhone-t nyomkodtam meg, így azt mondom semmivel sem rosszabb az érintés minősége az iPhone-nál. Sokat nem tudok róla mondani még, de a csomagolás minősége, a telcsi anyaghasználata parádés. Most töltöm, és bár első feltöltés, 16h nem fogom tölteni. Tök felesleges Li-Ion aksik esetében.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz bentsze88888 #1203 üzenetére

    Köszi! :R
    A visszavitelnél csak ilyet tudnának adni, és akkor ha rossz. Mondjuk ez így logikus is. Mert ugye nem telefon kölcsönző a T sem, hogy 72 órán belül másik tipust adjon. Ha hibás, cserélik 72 órán belül szó nélkül. Ez így korrekt. :K

    mrThomi: Csak ezt miért emelted ki vastaggal? Szimplán is olvasható. :U Nálam az autómatikus a magyar volt.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz LEFTHORSE1 #1208 üzenetére

    Ne is mondd...megnyomkodtam az SE X1-et is. Mit mondjak. Botrány szar. Egész egyszerűen kezelhetetlen. Az ára meg az egekben...szerettem az SE-t, de már nem vennék. Nagyot fognak változni az erőviszonyok rövidesen. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz jooker82 #1211 üzenetére

    N97-et ingyen se használnék. Nem jön be. :P Ha itt tartunk az LG külsőre és anyagminőségben veri. Ráadásul nem szeretem a qwerty bill-t, amitől ugye dupla vastagságú lett. Frappáns szavakkal: elqúrták.Nem kicsit. Nagyon. :DDD Nem illik az eddigi N Series "imidzsbe" ez az új Nokia Calculator feeling. És én csak 20k-t adtam érte. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz spawn21 #1215 üzenetére

    Nekem is hasonló félelmeim voltak. A z első benyomásim viszont pozitívak nekem is. Még töltőn van, lassan le fogom venni. A mobil TV-t már kipróbáltam, nagy feeling. :K
    Ami meglepett az a mérete a valóságban...amikor megláttam, áhhh...mondtam ez kell nekem! Abba a kézzel varrott tokba fogom tárolni amit a menyasszonyom csinált még a K850i-nek. Félelmetes hogy a K850i-nek varrott tok, még nagy is neki! :Y A kijelzője meg 3x akkora. Méretileg is nagyon elégedett vagyok vele. Az iPhone már határeset, ézésem szerint az már nem mobil telefon méret, és sokszor lehet problémás a tárolása pl. nyáron.

    Egyébként miért vitted szervízbe? Elvileg otthon is meg lehet csinálni. Vagy független szoft-ot kap?

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz mrThomi #1217 üzenetére

    Megnéztem...nálam is formázódik még az aksi, és nekem kikapcsolt állapotban magyarul írja a szöveget, valami ilyesmit:
    "enegiatakarékossági okokból húzza ki a töltőt, mert az aksi feltöltött."

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Srácok!

    Vista X64 alatt mindenkinek rendben ment a PC Suite III telepítése? Mert én bármit csinálok az USB modem driver error-t ír:

    Install error 1168 in replacing lgx64gps.inf file

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Áhhh...ez azért jó nagy minusz pont az LG-nek. Ezt a PC Suite-ot egész egyszerűen nem tudom megoldani. :F A telefon csatlakoztatása varázslója csak és kizárólag bluetooth-on keresi a telót. :( Adattár módban szintén sehol semmi.
    Elhiszem hogy minden kezdet nehéz...de könyörgöm. Ez egy PC Suite. Amit Nokia és SE telefonok esetében ahogy befejezi a telepítést, hiba nélkül csatlakozik.
    Itt gőzöm sincs mi a gond. Elég nagy blama lesz ha ezért kell új Win-t telepítenem. :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Vovi1 #1223 üzenetére

    Nincs szabad PCI slot a lapomon... :U Ha csak így fog működni rövid életű lesz nálam ez a telefon. :( Nincs mit állítani a BIOS-ban sem. SE K850i is ezen a porton komunikált, és a csajom S500i is ezen komunikál a mai napig. :U A port az tuti jó, mennie kellene.
    Adattárolás módba se lép be...
    Viszont ezen az USB porton Bluetooth-tal komunikál hibátlanul, csak ugye lassú. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz M.W.H #1233 üzenetére

    Visszatettem N. Ghost-tal egy korábbi mentésemet...meglátjuk. Leszedem a SE PC Suite-ot hátha azzal akad össze. Sztem 64bit driver gond lesz... :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Az a helyzet hogy a pöcsöm kivan... :W :W Egész nap ezzel a xar PC Suite-tal szívtam.

    Következőre jutottam a gyakorlatban: PC Suite módban tökéletesen kapcsolódik adatkábelen. Tehát a telefon, az USB port, jól működik. De adattárolás, és zeneszinkronizálás mód sehogy se megy. :( Kapcsolódásnál hallom hogy a Vista pittyen, és csatlakoztatja, de utána azt a hangot is egyből hallom hogy le is választja. Egész egyszerűen nem jöttem rá mi lehet a gond. :F

    Azt kérdezném, hogy aki Vista X64-el használja, az melyik verziós PC Suite-ot használja, és még mit tesz fel mellé? Sajnos már csak ez maradt, hogy lemásolom egy olyan júzer telepítését, akinek minden rendben megy. :U :R Lehet még megnézem ma Win7-en is, mert akad valahol egy ghost mentésem. De kicsi az esélye hogy a Vista lesz a gond, mert elvileg Vista kompatibilis az LG szoftvere, megnéztem. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Jah...és a legfrissebb verzióra amikor rányomok hogy frissítse (Legújabb verzió : v3.2.6.20090618), letölti hiba nélkül, majd az update végtelen folyamattá változik. Ha bezárom, többet nem indul el semmilyen formában a program, még uninstall, install után se. Neten olvastam, másnak is volt ilyen gond hasonló címszavak alatt... "LG PC Suite stopped work". :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Vovi1 #1262 üzenetére

    Nem használok 32bit OP rendszert már jó ideje. 4GB rammal 2GB VRAM-mal senki se fog 32bit OP rendszert használni. :U
    Szóval valahogy meg kell oldanom ezt a problémát, ami hoozzáteszem, nem egyedi. Neten nagyon sok error 1168 hibát olvasni az LG PC Suite-tal kapcsolatban. Választ, megoldást nem találtam eddig sehol. :F Gondolom lesz majd új driver, új PC Suite, vagy valami patch erre a problémára... de ez nagy minusz pont eddig nálam. Most fogom megnézni majd Win7 alatt, hátha.
    A 64bit Vista-ra meg kár fogni a hiba okát...az elején voltak kompatibilitási gondok de az SP1, SP2-vel ezek megoldódtak. Egyértelmű hogy ez LG programozási, és nem megfelelő driver a hiba okozója. K850i hibátlanul ment háttértároló módban, sosem volt semmi gond, és ezzel az OP rendszerrel. Szóval nyugodtan említhetjük a 64bit Vista-t annyira kompatibilis OP rendszernek mint az XP-t. Minden egyéb hiba jelenleg az LG programozói tudatlansága lehet, már vsak azért is, mert ez nem egy bonyolult program, bonyolult kapcsolódási rendszerrel. A PC Suite kompatibilitási listáján egyébként szerepel a Vista...nem csak 32bit, mert ha ennyi van hogy "Vista", az 32bit és 64bit-re is vonatkozik. Várok még pár napot, és ha sehogy se megy, vagy felhívom az LG-t, vagy bemegyek, mert így nem teljes értékű a telefon, és ha az SE és a Nokia meg tudja oldani ezt az USB driver dolgot, akkor az a minimum hogy az LG-nek is meg kellene tudnia oldani. :(

    duvi:

    Köszönöm hogy leírtad! :R Egyébként neked nem akar csatlakozni az update-hez újabb progi verzióért? Mert nekem letölti, de frissítés közben el is hasal... :F
    Megpróbálom úgy csinálni, ahogy írtad.
    Ha jól értem, semmit nem telepítettél a PC Suite programon kívül. Feltetted a PC Suite-ot, és így működött nálad... :U Gondolom install error 1168 in replacing lgx64 modem.inf file hibával se találkoztál...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz duvi #1265 üzenetére

    Elküldeneéd azért a biztonság kedvéért? :R
    Ne mail-ben, hanem töltsd fel valami ingyenes feltöltő odalra csomagolva, és tedd be a linkjét. Ez a legegyszerűbb. :K ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz duvi #1276 üzenetére

    Én kipróbáltam drága fülessel. Nem szól úgy mint egy W szériás SE vagy a volt telóm, a K850i. Illetve kicsit tisztábban szól, de ez a jobb magas és közép tartománynak köszönhető. A mély az vérszegény, de nagy különbséget nem tennék a W series és az Arena között.
    Hangzásképekből egy dolog hogy nincs egyéni...de nem vitték túlzásba a gyári, nem módosítható hangzásképeket se. A Dolby hangzásnak kihangosítva van értelme, füllessel szétqúrja a zenét, viszont kihangosítva javít rajta. Nem tudtam még sokat tesztelni mert a PC Suite-tal vagyok elfoglalva, de azért a külső hangszórótól is többet vártam dinamikában, attól függetlenül hogy sok telót még így is megelőz kihabgosított hangzásban. Egy fémházas telcsinél nem nehéz megoldani a jobb minőségű hangzást. Ezért vártam kicsit többet az LG-től. :U
    A PC Suite-on kívül ez eddig nagy hibával még nem találkoztam...
    Összességében egy hagyományos teló után mint a K850i, nagyon szórakoztató az Arena-t használni, és talán gyorsabb is a navigálás. Aki ez eddig K850i szintű telefont használt, elégedett lesz az Arena szolgáltatás kínálatával, az biztos.
    Anyaghasználat minősége, összeszerelés, a kijelző érintési pontossága még mindig parádés, nevezzük iPhone szintnek. :K :C

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Itt is fenáll a probléma, most akadtam rá:

    segítségkérő:

    When I had xp I plugged the usb cable in it (automatically) installed drivers,autoplay came up and voila! It worked.
    "In vista: I plug it in it automatically installs drivers and no autoplay comes up or anything. Then I go to My Computer and I click removeable disk and it was just empty. It didnt have a folder called pictures, music or anything like that. Then I unplugged the cable and when I plugged it in the same USB port again nothing came up. Not even Removable disk came up in My Computer."

    válasz rá:

    "The problem is a driver issue. The driver issue is strictly a LG/Verzion problem, and not Windows."

    :F :F :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Vovi1 #1287 üzenetére

    Ha nem tudod mi a különbség 32bit vs. 64bit között akkor én ezt most itt nem fejteném ki, mert nagyon off lenne, de javaslom nézz utána. ;) Az általad felsoroltak között nincsenek benne azok a hardveres fícsörök ami miatt NEM TUDOK 32bit OP rendszert használni. Ezt azért jó lenne ha már megértenéd. ;)
    Tehát hiába agitálsz, a 64bit az marad, és itt kell megoldani az LG USB-s háttértár gondot.
    Én ez eddig bármit futtattam 64bit-en minden 32bit progi ment hibátlanul, már csak azért is mert nem natív 64bit rendszer, így simán boldogul a 32bit progikkal is.
    Szóval kíváncsi lennék arra a nagyon sok progira, ami nem fut Vista X64 alatt...de inkább arról van itt szó, hogy nincs tapasztalatod, és hallomásból összeszedett véleményekből alakítottad ki a saját véleményedet.
    Semmi gond a 64bit rendszerrel, egyértelmű hogy az USB driver milyensége az LG blamázsa. Ha pedig minden működik 64bit alatt, csak az LG USB-s háttértár nem, gondolhatod hogy nem a gépemet fogom eladni a telefon miatt.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Ha esetleg valaki segítene mit és hogy csináljak, feltennék rá egy nem T-s szoftot. Hátha ezzel van a gebasz. :U Lehet a független szoft jó lenne. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Pinochet #1295 üzenetére

    Non-stop ezt nézem...most is a fórumokat bújom. Hivatalos LG oldalról való letöltéssel is próbálkoztam. Sajnos ez sem járt sikerrel.
    Valami nagy gáz lehet, mert mint írtam, sokanál probléma ez a gond...elég csak a beírni a google-be hogy "LG install error 1168"...
    Egyébként a Win7 és azt produkálja mint a Vista, nincs különbség. Megnézek egy szüz Vista X64, és próbaképpen egy 32bit XP telepítést is. Majd kiderül mi az isten van...
    Bár átnéztem a registry-t, és nem találtam semmilyen SE bejegyzést, de ettől függetlenül egy szűz rendszer lehet megoldja a problémát. :U
    Az is lehet hogy bármit csinálok egyelőre nem lesz rá megoldás. :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz mrThomi #1306 üzenetére

    Ezt akkor jól kifogtad. :U 1,5 évig használtam a K850i-t, nem magyar garis volt, hanem GSM boltos, és ráadásul EU-s is volt, mivel akkor vettem amikor az országba bejött. 95k volt ha jól emlékszem. A 1,5 év alatt 1x se volt rossz! De még csak nem is fagyott. Semmi gondom nem volt vele. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz mrThomi #1306 üzenetére

    Jah...és eddig minden szokható volt az Arena-val kapcsolatban, de ez a PC Suite... :F Ha ezt megoldják, utána majd elmondom a globális véleményem, a pár napos használatot követően. Most ennek a hibának a birtokában, inkább nem írok semmit addig, mert negatív irányban vagyok elfogult...egyelőre. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz duvi #1312 üzenetére

    Felejtsd el a drágábbat...40k fejhallgatóval is néztem, ráadásul Sony-val. Olyan mélyet tud minden egyéb esetben, hogy a fejem is belefájdult hosszú távon. Összedugtam az Arena-val, és nem sokat javult a mély hangok helyzete. A Sony Gyári W szériás fülesével, ill a 10k Sony fülesemmel akkor képzelheted...tök felesleges premium kategóriájú füles az Arena-hoz. :U
    Mondjuk a Sennheiser alapjában véve nem feltétlen a basszushoz kiválló, magas, közép tartományban viszont a legjobb. Lehet így dobna rajta valamit, de nincs nagy különbség a 10k és a 40k minőség között az Arena-val. Szóval a 7k vs. 14k..nem hinném hogy nagy javulást hozna a drágábbik.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz duvi #1317 üzenetére

    Ez a KOSS tényleg jó ár/érték arányú füles. :K Főleg ha azt vesszük hogy a SE walkman HPM-70 is 5k környéke. Azért a KOSS más szint. Persze ettől még jók a HPM fülesek.
    5k-ért nem hiszem hogy van jobb. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Attiba #1321 üzenetére

    Melyiket szoftver verziót szedjem le az update-hez ami magyar nyelvű? :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Attiba #1323 üzenetére

    Honnan tudom hogy melyikben van magyar nyelv? :B :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Elakadtam..még nem csináltam ilyet. :B ill. véletlenül volt hogy bejöttek a a verziók, még Vista alatt, de most nem tudom azt a képernyőt előcsalogatni. Valaki segítene? :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz athos83 #1327 üzenetére

    Esetleg tudnál segíteni? :U Már küldtem pü-t is, vagy 2 órája...

    Ha rámegyek az okostelefon frissítésre, majd ott a next-re, akkor azt írja:

    "kérjük futtassa az Active Sync programot (a telefon legyen a PC-hez csatlakoztatva USB kábellel)". :F

    Bármit csinálok ez az ablak ugrik fel. :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Ha pedig a telefon frissítésre megyek rá, akkor elemzés után azt írja hogy szükségtelen a frissítés, mert a legfrissebb verzió van a telefonon. :F

    Itt szívok vele 2 órája... :W :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Nagyon köszönöm a türelmüket és segítőkészségüket Attiba és athos83 fórumtársunknak! :K :C :C :R Mindketten sokat segítettek a manuális szoftver frissítésben, de végül Attiba jött rá a megoldásra, miért nem működött a dolog nálam! :R
    Fent van a Hungary V10B_02 független szoft, és mit is mondhatnék...leesett az állam a Trés hányinger menü után! Valami félelmetesen gyönyörű lett! :Y Mintha egy új telefonom lenne. :K De nem baj, így legalább láttam hogy a Tré mennyire el tudja qúrni a telók szoftverét. :U
    Tapasztalat nincs még, de látványilag odab@sz az már biztos! Áhh...ma egész nap ezt fogom nézegetni! :B :K

    Mod: Helyesbítek! athos83 is tudta a problémát, mert most olvastam a pü-jét...Attiba levelét előbb olvastam, de mind a ketten rájöttek, és ez a lényeg! :C :C :R

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák