Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gratzner

    tag

    válasz #86973952 #3569 üzenetére

    Szia!

    Mindenekelőtt köszönöm az érdemi hozzászólást.
    Tehát részletesebben:
    A készülék egy független 2 kártyás példány, VNS-L21C432B130 Android 6.0 EMUI 4.1
    A Swipe-ot nem szeretem, Google billentyűzetet szoktam használni, ennél csinálja. Kipróbáltam még a Swift és a Go Keyboard-ot. Szintén produkálja a hibát ezeknél is. Messengerben, böngészőben, sms-nél, mindenhol, de csak néha.
    A bevitel fagyása lehetséges, nem tűnt fel kimondottan, de most hogy említed, mintha ilyenkor lassabban venné pár tized, vagy század másodperccel a leütéseket. De ez miért lehet? Hardveres gond állhat a háttérben? Azért nem is gondoltam erre, mert a P8 Lite készülékemnél is jelentkezett ez a probléma, és olvastam is róla, de az istennek nem találom meg azt az írást újra :/ De mintha szoftveres gondról írtak volna, amit egy következő frissítés orvosolhat. Remélem itt is ez lehet a gond.
    Most kipróbálom, hogy kikapcsolom a billentyűzet net használatát.
    Köszi még egyszer, és jelzem, hogy mi újság.
    Még kiegészítésképp: Gyári visszaállítás után pár napig nem csinálja, de még nem kísérleteztem ki, hogy milyen program települése, vagy frissítése után jön elő, ha egyáltalán ez van a háttérben.

Új hozzászólás Aktív témák