Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pity02

    tag

    Sziasztok, elmesélem, hogy jártam:
    Próbáltam a Firmware Finder frissítést, a legfrissebb elfogadott nem teljes csomagot.
    Nem jött be, csúnya piros figyelmeztetéssel indult a telcsi, bár működött továbbra is.
    Egy simes és b185-ről nem akart tovább frissíteni, ezért volt a próba.
    Gondoltam, ha már úgyis belepiszkálok, kipróbálom a kétsimesítést, felraktam a megfelelő oeminfo-t, három gombbal telepítettem a szerviz romot, lett belőle b182, frissült magától b194-ig.
    Miután tudtam, hogy ezt is tudom ( :) ), visszatettem az eredeti oeminfo-t, újra szerviz rom. (Mellesleg megjegyzem, hogy a b182-es és a b183-as dload mappájának tartalma bitre azonos, szóval elég csak az egyiket tárolni.)
    A szerviz rom telepítése után b179 lett. Ezt frissítgettem FF-el, mivel magától nem talált frissítést.
    A proxy-s megoldást választottam és beállítottam a wifinél a proxy-t, elindítottam és azonnal megállítottam a letöltést, proxy-t kikapcsoltam és folytattam, mindezt azért, mert ha proxy-n keresztül töltöttem, crc hibát jelzett.
    Nem teljes csomagokat töltöttem, de mindig csak a sorban következőt. Szépen települt mind és amikor elért a b191-ig, már magától is megtalálta a b193-at. Aztán onnan teljes csomag kereséssel lejött a b197.
    Szóval most van egy teljesen friss (január 1), gyári állapotú telcsim. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák