Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz twine #5451 üzenetére

    Az még lemaradt, hogy "felpattintottam" a fóliát, és bár elsőre azt mondja az ember milyen hülyén néz ki, hogy kisebb a fólia, mint a kijlező (nem ehhez van szokva az ember) De szokható a látvány...már egyáltalán nem zavar... :N Főleg bekapcsolt kijelzőnél abszolut nem tűnik fel...és hát hogyan nézegeti az ember a kijelzőt,,,,én bekapcsolva szoktam nézni :DDD :B
    Galahed:Nem célom a vita indítás....de az SGS-emen is GG volt,,,és sikerült 1,5 éva alatt, rajta apró sérüléseket ejteni úgy, hogy soha nem került kulcs vagy bármi hasonló közelébe....Viszont használtam ahogyan azt illik,,nem hímestojás volt...
    A HTC-vel ezt két hét alatt sikerült elérnem, ugyanezekkel a "kondíciókkal",,,
    ALig látható, és roppant módon szemügyre kell venni,,,(lehet egy "idegen" észre sem venné) de lehet ezen is sérülést ejteni... :U
    Az én véleményem hogy csodák nincsenek,,,Lehet hogy kulcsal "direkt" nem lehet rajta sérülést ejteni(reklámok), de puha nadrágzsebbel véletlenül meg igen (ezt persze némileg viccnek szánom)
    Mondjuk nekem az órám elvileg Karcálló zafírkristály üvegét is sikerült megkarcolnom,,,a szaküzletben nem akarták elhinni.... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák