Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    válasz DeathAdder #11144 üzenetére

    Bemész az első nagyobb t pontba és ott lesz mind a 3 4 magos... legalábbis nálunk ott vannak... 4x-et nyomkodtam, de valahogy nem jött át, olyan LG-s... bár lehet szokni kéne... plusz olyan s2-ős a formaterve ami szerintem nem eredeti... igaz váltani nem akarok kezdetektől meg van a HTC... a jelenlegi frissítéssel bőven van olyan smooth mint a samsung, és a memóriafegyasztást is megregulázták 300mega mindíg van szabadon... Samunál a gpu is osztozik az 1gb-on így ott kevesebb egy jó 100-150mb-al... tudom mert havernak olyan van... :R
    Persze mi itt mondjuk a HOX-ot, a samu topikban meg a samut, ha teheted tényleg menny el és tapizd őket, esetleg tedd egymás mellé... Ahogy kiveszem a szavaidból függetlent szeretnél, viszont ha bemész egy szolgáltatóhoz és azt szimumlálod hogy vennél kp-ra telót és megmondod hogy meg szeretnéd nézni őket hogy még is mejk legyen biztos eléd tesznek mindből egyet! :R

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Új hozzászólás Aktív témák