Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz lezso6 #412 üzenetére

    Ahányszor elmagyaráztátok nekünk, tudatlanoknak, hogy működik, hányféle ízben van, miért jó, milyet kell venni, miért csodaszer stb. már jobban ismerem az e-cigit mint ti :) :P

    Még csak azt se mondom, hogy panaszkodok, ha úgy alakul, hogy én kerülök e-cigisek társaságába. Pedig amúgy eléggé tud zavarni az a gejl, tömény, illatos köd, csak megint az van, hogy aki csinálja, az nyilván nem érzi annyira, sőt, én vagyok a hülye mert ez jó illatú.

    Pont ez a pökhendiség zavar, ami ugyanúgy a függők önigazolása / mentegetőzése, mint a sima ciginél. Jó illatú, kevésbé káros, csak pára/gőz/hegyi levegő... Mind bullshit.

    És ahogy terjed el, egyre több pofátlan userrel találkozok, kocsmákban már gond nélkül szívják odabent (nem is szólnak rájuk a pultosok sem), 1-2 marhával már a buszon is találkoztam (szerintetek bárki megemlítette nekik?), és úgy általában, nagyon könnyű indokolni, hogy bármelyik adott pillanatban szinte bárhol miért szív bele kettőt (így amúgy szerintem pont hogy a durvább ráfüggést segíti, de nem tisztem ítélkezni).

    Szóval az e-cigi sok szempontból "jobb", belátom. Kevésbé káros, OK. Ha választani kellene, inkább ezt fújják a pofámba a kettő közül... de még inkább: mi lenne ha nem nekem kéne kompromisszumot kötni, meghunyászkodni, sőt, lassan már tiszteletet adni bármilyen függőség elszenvedőjének? :U

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák