Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Blizzardking #13024 üzenetére

    A Xiaominak volt próbálkozása, hogy stock Androiddal adjon ki telefonokat (A-sorozat), de nem jött be (talán ahhoz lehetett köze, hogy képtelenek egy frissítést technikai gondok nélkül összehozni meg el is hanyagolták az egészet).

    Nord 2 nekem is tetszik, de az a bajom vele, hogy ennyi pénzért használtan kifogható még éppen garis valódi flagship, jobb kamera rendszerrel. A Nord 2 főkamerája nagyon jó (RAW-ban, mert a gyári Jpeg kimenetet mind ismerjük mennyire gagyi), de nincs teleobjektíves kamera és a széles látószögű is vetekszik egy kapucsengő szintjével. Szóval úgy nézek a Nord 2-re, mint egy egykamerás klasszikus mobilra, mert a főkamerán kívül a többi teljesen béna. Árkategórián belül egy Samsung A52 5G is lenyomja kamerában, csak ott meg a SoC lesz olyan, hogy örülsz ha a 2 év múlva érkező frissítések nem teszik rottyra. Egy Samsung S20 FE-re is nagyon szívesen rámennék, de ott meg azt mondják csak a Snapdragon verziót érdemes megvenni, ami meg 200k felett van még mindig (de ott a hardver + kijelző + kamera nagyon finom összhangban van). Szóval tökre értem a dilemmádat. Én is azért vagyok még mindig OP5-ösön, mert ebben a 100-150 ezer közötti sávban egyszerűen nincs értelmes alternatíva (vagy lehet rendben van majdnem minden, de nincs OIS a kamerán, nekem ez az egyetlen ami hiányzik, még azon is elgondolkoztam, hogy behúzok egy használt OP6-ot pár ezer forint ráfizetéssel és akkor ez is letudva és még ráérek dönteni, csak nem szeretem a hátlapi ujjlenyomat olvasót, van is OP6-os a családban, ismerem jól).

Új hozzászólás Aktív témák