Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz Ezekiell #175 üzenetére

    Minden szuverén ország többé kevésbé azt csinál amit akar, ezért szuverén országok. DE míg az egyik ország nyíltan diktatúra és egy totalitárius irányítás, addig a másik jogállam és törvények és szabályozások által irányított állítólagos demokrácia.
    A kettős mérce ott van, hogy ha az USA csinálja ugyanazt, mint Kína akkor az 100%-osan elfogadható, mert???

    "Iráni szankciók megsértése -> büntetés miatta"
    Belinkelnéd, hogy milyen büntetést kapott, mivel nem találok erről semmit... Még minding csak ott tartunk, hogy bizonygatják, hogy megsértette.
    Míg ZTE az Obama adminisztráció alatt kapott egy 1milliárods büntetés és egyéb bonyodalmak lettek belőle, de maga Trump oldotta fel ellenük a szekciókat elnöki rendelettel.

    "nem engedik a US vizsgálatot, nem engednek betekintést a rendszereikbe"
    Erre bármilyen link esetleg, mert én csak ilyet találok, amivel teljes hozzáférést ajánlottak. Minden korábbi esetben, ha egy kormányzat teljes hozzáférést kért megadták.

    "folyamatban lévő vád"
    Ez a vád, ha már nagyvonalúan lehagyod őket. Mivel ez egy új vád és nem bizonyított, így ítélet sincs.

    Továbbra is bizonyítékot kértem a vádakra, nem a vádak felsorolását, azzal tisztában van mindenki.

    "kínai állam tulajdona a Huawei."
    Mint írtam és linkeltem Huawei ZRT és a dolgozók tulajdona.

    Felhívnám a figyelmet, hogy semmi mást nem csinálok, csak helyesbítem a nem kevés baromságot, amit egyesek tényként tálalnak, mikor légből kapott állítások. Mindent megpróbálok a lehető legkonkrétabb linkkel alátámasztani, hogy minél inkább tény legyen.
    Ebből lesz az, hogy én Kína imádó vagyok. Ez a Trump és egyéb kormányzatok tipikus "fake news" taktikája, a valóság és a tények elnyomására. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák