Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Sidious

    senior tag

    válasz galaxys80 #8827 üzenetére

    Én eddig 6x cseréltem az i6-omat, 2 év gari van rajta (magánszemély vásárlás, hivatalos forgalmazótól.) de nem indult újra a gari, Almáriumba, iCentre szerviz, Apple külföldi fellebbviteli osztálya (iStyle nem mérvadó, mert tapasztalatom szerint ott betanított mutyis majombohócok "melóznak" :DD ) is annyit mondtak, hogy 2 év van rajta (egy év szavatosság, egy év jótállás) hiába indul újra az egy éved, mert 2 évig vállalnak cserelehetőséget hiba esetén. Utána csak 90 napos játék (ha kevesebb gari maradna :( megnéztem 4S-enet is, az Apple szerviztám. support oldalán. A legutóbbi csere miatt, kéne, hogy legyen rajta gari, mert újra kellett volna indulnia, (ez is hivatalos forrásból van, a magyar Apple Online Storeba vettem anno) és nincs rajta gari. :( pedig kevesebb, mint egy éve cserélték, (azelőtt 2x fél-fél év különbséggel) de a 2 év lejárt már.

    Plusz anyumnak ajándékozott régi i5-öm, is októberbe volt cserélve, pár hét volt a gariból hátra. Nem indult újra, csak 90 nap jött még a csere készülékre bónuszba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák