Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ocsy

    aktív tag

    válasz BrianDK #375 üzenetére

    láttam a kistesót 46990-ért, illetve már majd' egy hónapja nem ment feljebb az ára, ezért nem is értem pl. a Speedshopot, miért árulják 50-ért...

    A Speedshopnak vannak fura dolgai, pedig alapvetően szeretek ott vásárolni, de az árképzés... HTC Desire V a Ss-os bevezetése (ami elég sokat késett a piachoz képest) óta 89.900-on áll, Árukeresőn a jelenlegi átlagár 71e. Azért ez durva. Nem akaják eladni? Samsung Galaxy S DuoS még mindig nincs nekik.
    Valamikor volt náluk árgarancia, én így vettem a Jabra Freeway BT autós kihangosítómat (amit azóta is imádok, remélem, az Alcatellel sem fog összeveszni) 3000 Ft-tal olcsóbban náluk, mint a listaár, most nem tudom, van-e még ilyen... Azért érdekes lenne odamenni, és elhozni a Desire V-t 25 ezerrel olcsóbban. :U

    Érdekes, amit a sim-enkénti csengőhangról írtok, ez tényleg nem lenne hülyeség, ha lenne, bár nekem jelenleg nem fog hiányozni. Nekem céges hívás nemigen jöhet ismeretlen számról, a céges kontaktokhoz meg van saját csengőhang rendelve most is, illetve a simek nálam nem magán/céges felosztásban lesznek, hanem hanghívás/adatforgalom.

Új hozzászólás Aktív témák