Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laci06

    senior tag

    Sziasztok!
    Megkérdezem ugyanazt, amit a másik két topikban is...
    Hero/Milestone, és e között variálok.
    Miért kéne ezt választanom szerintetek a másik kettővel szemben.
    A Hero felő kicsit azért húz a szivem, mert mégiscsak HTC, népszerűbb sajnos mint ez, ugyhogy a supportja is biztosan jobb, ugyanakkor láttam már mindkettőt, sőt fogtam is kézben, és a kijelző bizony nem a legnagyobb azon, illetve sokkal nagyobbnak tűnik a különbség az és e között, mint 0,3 col, mondjuk már van egy Ipod Touch-om is, ugyhogy lehet, hogy arra, amire ezt haszálnám bőven elég lenne az a 3,2 is. Ugyanakkor itt is elég sokat olvasgatok kisebb hibákról, amikből nem tudom, hogy nem-e lenne elegem egy idő után.
    A milestone-től kicsit azért tartok, mert jóvel drágább mint a másik kettő, illetve szerintem az már nagy zsebbe hordva.
    Ezt egy tokban mennyire zavaró zsebben hordani?
    Amitől kicsit még tartok az ennek a kijelzője, illetve itt is már irttok arról, hogy a plexije nem a legerősebb. Nyilván ne zúzni szeretném a telót, de az a baj, hogy bármennyire is vigyázok rá, párszor biztosan le fogom ejteni:(
    Egyébként a hero lenne a legolcsóbb (vaterán két év garival új, fekete 85k), aztán a liquid (91,5K), és végül a milestone (110 körül)..

Új hozzászólás Aktív témák