Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge@Borisz

    tag

    válasz Penge@Borisz #846 üzenetére

    Azért sikerült legalább minimálisan helyreállítani a játékos lelki békémet. :D Leaderen a nem setupos és helpek nélküli idők között pár kör alatt hoztam a második helyet és tudom, hogy még van benne bőven, mivel eléggé túl van tankolva a verda a Free Practice miatt. Helyrehozhatnák a TT-s benzin mennyiséget, akkor talán meg lehetne ostromolni az első helyet is.

    Ha nagyon őszinték akarunk lenni, akkor erre jó ez a játék perpillanat. TT-zni, meg az AI-val versenyezni. A multi nagyon nem frankó. Először is, szinte csak GT3-as verdákat futtatnak. Engem pont nem érdekel ez a kategória. OW alig van, tényleg csak elvétve, pedig akad pár OW autó a kínálatban. Nem értem ezt a GT3-as buzulást. Aztán ugye az a kevés, akik rendszeresen multiznak, azok többnyire állítgatnak az autón, úgyhogy esélyed nincs ellenük.

    Max ha kitartasz és kivárod, hogy szép lassan kihullanak előled. Tegnap is ez volt, kár, hogy nem vettem fel. Spa-ban indultunk hatan, engem már az Eau Rogue-ban kilöktek, bőven utolsó hely valami 10 mp hátránnyal az előttem levőhöz képest. (Aki kilökött, az távozott a meccsből.) Majdnem kinyomtam én is, de aztán eszembe jutott Yorkie videója, és arra gondoltam, miért ne? 6 kör alatt sok minden történhet. Szóval elkezdtem tolni neki. Hamarosan meg tudtam előzni két mukit, egymással voltak elfoglalva, amolyan roppant intelligens, ki tudja kilökni a másikat hatékonyabban játékkal. Máris mögém kerültek az okosok. Aztán kb. félkörönként csúszkáltak ki előlem az emberkék, és végül a kezdeti fail ellenére csak bekúsztam elsőnek. Persze nem saját érdem, mert eleve egy lassabb verdát választottam, mint a többiek (McLaren 12C, a többség meg valami bika RUF-al tolta), de arról én már nem tehetek, ha ennyire nem képesek a pályán maradni a fiúk. :D

    Na szóval a multi az halál ebben a játékban, vagy esélytelen vagy a setuposok ellen, vagy megy a gladiátorharc, meg eleve 3-5 körös röhej futamok mennek GT3-as kategóriában, ahol idő nincs semmiféle tempó felvételre, meg semmire.

    Tehát a CARS két dologra jó: TT (most arra sem, mert minden pályára 5 litert tankol…), meg AI ellen versenyezni és kész. És nem látom, hogy kialakulóban lenne egy jó kis magyar csapat, akikkel össze lehetne járni és kulturált körülmények között csapatni néhanapján… Hát ennyi most.

    [ Szerkesztve ]

    "A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

Új hozzászólás Aktív témák