Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JoinR

    senior tag

    válasz #70869248 #798 üzenetére

    Nézd, a valóságban sem mindenki profi, a legmagasabb szint is tele van középszerű fizetős pilótákkal, meg úgy alapvetően a pénz egy akkora szűrő az egészben, hogy a tehetségek törvényszerűen csak egy töredéke jut valaha kormány mögé. Mindenhol vannak felelőtlen versenyzők, mondjuk én iR multin kívül sose próbáltam mást (a pár óra LFS demo nyíltszerverek komikumát nem venném ide), Empty Box csatornáját szoktam nézni Youtube-on, és hát ő sokat mesél a nyílt online szimezésről :)) elhiszem meg látom is, hogy tud tragikus lenni a helyzet. iR-ben nem érdemes se pillangózni, se pályát levágni, úgyhogy ilyen jellegű probléma nincs (meg az ára önmagában riasztó, hogy aki ott megy, az valamennyire azért komolyan gondolja, nem hop-in versenyzők), persze attól még kilökhetnek, de a valóságban is kilökhetnek még profik között is, ez a "szimuláció része". Nyilván a kilökési arány nem mindegy, de nekem (igaz még 3 éve se megyek aktívan) nincs annyira negatív tapasztalatom az online versenyekkel kapcsolatban, hogy AI-k ellen menjek, de ez nyilván szubjektív, egyéni megítélés kérdése.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák