Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    Nem valami széles ez az Oulton Park, a holnapi esemény helyszíne ahol már remélhetőleg én is ott tudok lenni így éjszakás műszak után és vendégként a tesómat is hozom. Délután volt egy kis anomália amit viszont nem értettem. Gyakorlásként amiből végül szinte semmi nem lett host-oltam egy versenyhétvégét de a tesómat valahányszor meghívtam vagy azonnal kidobta a lobby vagy pályabetöltést követően volt kicked by server. Végül a használható segítségek visszakapcsolása után oldódott meg a probléma, amit nem egészen értettem két okból kifolyólag sem. 1. A tesóm sem használ elvileg semmilyen segítséget az automata kuplungon kívül, hacsak tudtán kívül nem maradt valami bekacsolva. 2. Attól függetlenül, hogy ki milyen segítségeket használ vagy nem használ attól a szerverre csatlakozni még kellene tudni annyi, hogy a szerveroldali beállítások kellene, hogy érvényesek legyenek, függetlenül attól, hogy a csatlakozó játékos használ e a szervertől eltérő segítségeket. Annyi még, hogy a szerveroldali beállítások módosítása miatt történő kilépés során magamnak is beállítottam a controller neüben az automata kuplungot ami előtte nekem ki volt kapcsolva, de ennek meg aztán végképp nem kellene, hogy befolyással legyen a dologra, hiszen az automata/manuális kuplungra vonatkozó szerverbeállítás meg végképp nincs tudtommal.

Új hozzászólás Aktív témák