Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dino_m

    senior tag

    válasz Penge@Borisz #748 üzenetére

    Talán nem kellene olyan dolgokat nekem tulajdonítami, amit nem írtam és félramagyarázott értelmezésből, téves konklúziókat levonni.

    "Figyelj, olyanokat írtál le, hogy „ez a játék már megjelenhetett volna novemberben is”. Szerintem ez nem igaz, sokkal rosszabb állapotban volt a játék, én akkoriban szálltam ki belőle mostanáig, mert egyszerűen játszhatatlan volt. Az aktuális buildek topikjai csurig voltak hibajelentésekkel, és hát nem véletlenül döntöttem úgy én sem, hogy ebből akkor egy pár hónapra elegem volt. Fagyások, összeomlások, elképesztően rossz AI, grafikai hibák, nem működő replay, nem létező boxutca. És azt mondod, hogy ez így mehetett volna a boltokba, pénzért árulni."

    Ha tartották volna magukat a novemberi megjelenési tervhez, vagyis a béta fázis, béta fázis lett volna és nem továbbfejlesztés, akkor megjelenhetett volna. Nem azt mondtam, hogy ahogy novemberben állt, úgy kiadható lehetett volna.

    Talán még annyi, hogy a zászló és egyéb szabályok, amik ideiglenesen, szándékosan nincsenek a játékban, nehogy már hiba vagy hiányosság legyen és van ezeken kívül is, pl. a chet se működik, de nem azért mert el van szúrva, hanem azért mert valami miatt ideiglenesen kiemelték a játékból, ahogy annak idején megtették az FFB-vel vagy a gumifizikával. Szerintem az se telejesen világos, hogy mivel mi a tervük, de rögtön azt hinni, hogy elszúrták... :F Na az ilyenek miatt gondolom, hogy ez vihar egy pohár vízben.

    Most mit mondjak? Kunosék DLC formájában adnak ki, pénzért olyan tartalmakat, amiknek benne kellett volna lenni az alap 1.0 játékban. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

Új hozzászólás Aktív témák