Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iref-h

    tag

    Sziasztok!

    Augusztusban vettem egy op3n dott mobilt, eddig meg voltam elégedve vele, de néhány napja a kijelzőn furcsa jelenséget tapasztaltam, ami kép, vagy videó nézésekor nem túl feltűnő, fehér háttéren viszont szembetűnő. A felülről nézve kijelző egyharmadán nagyon vékony hosszirányú átlátszó csíkok, foszlányok találhatóak, valami ahhoz hasonló, mintha egy ablak, párától matt-fehér felületén tűvel párhuzamos csíkokat húznánk. Lassan mozgatva a kijelzőt, az említett csíkokban a mozgatás hatására lilás piros2-3mm – es vonalkák mozognak. Még ahhoz is hasonlít a jelenség, mint ha a kijelző alatt egy mágneses erőtér vonalait ábrázoló rajz volna, és a kijelző mozgatásával a csíkokon át az erővonalak rajzai látható.
    Nem tudom másképp leírni a jelenséget korrekt műszaki paraméterekkel, csak így valahogy.
    A kép más szögből készült, látszanak a csíkok, és az apró, kis érszerű vonalkák.
    Volt e valaki telefonján ilyen, ez pixelhiba lehet vagy esetleg a gyárilag rárakott védőfólia okozhat ilyet?

    Üdv.: iref-h

Új hozzászólás Aktív témák