Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz Géjza #7135 üzenetére

    Innen:
    Egálban van a 3080-nal.
    Bár tényleg csak 1080-ban néztem elsődlegesen, de abban játszom jelenleg.

    U.i.: az érdekes, hogy pl asus-t azért dobtad, mert csak bolti gari volt rá. Alzánál meg csak bolti gari van.

    Itt konkrétan arról van szó, hogy felhívtam pár boltot, és az a kép alakult ki bennem, hogy az ASUS VGA-kra, nincs olyan RMA lehetőség, hogy a boltot kihagyhassuk. Tehát (elvileg) nincs az, mint a laptopnál volt, hogy írtam az ASUS-nak, vagyis kitöltöttem az űrlapot, és futár jött érte. Na most vagy tévedek, és abból merítettem amit a fórumon olvastam illetve amit a boltban mondtak, vagy tényleg nincs. De akárhogyan is nézem, azokban a boltokban ahol nem 260K körül volt a 4070, mindig azt a választ kaptam ,hogy külföldről jön, és a beérkező ország nagykerébe megy vissza javításra. Tehát a boltok jelentős része - ha egyáltalán van olyan amelyik igen - nem a magyar ASUS márkaképviselettől szerzi be, hanem kintről. Aztán, hogy melyik márkaszervizhez küldi a nagyker az irreleváns, a lényeg, hogy nem tudom jó eséllyel közvetlenül beküldeni, ami egyfelől időveszteség, mert előbb a boltba küldöm, a bolt a nagykerbe, a nagyker meg a szervizbe, másfelől ha véletlen csődbe megy a bolt, akkor gondok vannak.
    Tehát amikor megtudtam, hogy nagyon jó eséllyel csak bolti garancia van - itt azért a SAMSUNG is bekavart nálam, de az másik történet - akkor már úgy álltam a dologhoz, hogy akkor már mindegy, hogy melyik márkát, annak melyik termékét választom, ha kifogok egy olyat amelyik meghibásodik 14 napon túl, akkor úgyis bolti garanciáztatni kell.

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák