Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.F.E.R.I.

    addikt

    válasz ldave #1235 üzenetére

    Tulajdonképpen még jó is lehet a gép, de szerintem csak az első ráncfelvarrás után. Elolvastam a legfrissebb lehúzós cikket is itt a PH!-n, ezek után néhány gondolat:

    - nem mutattak semmit a szoftverezettségről (oprendszer, Virtual Console, eShop, Account stb), vagyis ezek még nem léteznek bemutatható formában; a 3DS és a Wii U is félkészen került piacra ebből a szempontból, úgyhogy rögtön dayone biztosan nem vennék szviccset

    - 32GB tárhely, nem mondom hogy kevés egy kézi konzolnál, főleg úgy hogy nem kell telepítgetni, de ma már elég jó ár/érték arányúak a 64GB-os lapkák is

    - nem lesz Miiverse; miért nem lesz, vagy mi lesz helyette (ha ugyan lesz)?

    - vannak játékok, amik csak 1-2 hónap késéssel érkeznek; miért nem igazították hozzájuk akkor a konzol premierjét? Ez a néhány Wii U játék kevés nyitócímnek --> megint csak nem éri meg dayone megvenni

    - ha adnak ki upgrade-t a konzolból, akár elég lehet a tábla részét lecserélni; nem kellene kukázni az egész gépet mint a PS-XOne esetében --> szerintem ez egy jó ziccer lehet, de tuti kihagyják ezt is :)

    Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Új hozzászólás Aktív témák