Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Gtrial #7727 üzenetére

    Oks, majd valamikor teszek fel képeket, csak estefelé már nincs elég fény, nappal meg ritkán vagyok itthon... :D

    Amúgy ilyen házam van: [link] A lényeg látszik... És sztem ez se nagy, viszont ügyesen van kialakítva. És nálam 2 venti van az elejében, 2 a tetején, egy az oldallapn, és egy hátul. Mind 12cm. Ezekből fontos a hátsó, az egyik első, és a CPU feletti felső és az oldalsó, a többi jó ha van, de nem olyan lényeges.

    Viszont jól melegszik a procid, nekem gyengébb hűtővel is hűvösebb... :F
    Ha 19*200-on ment, akko azon már nem sokat lehet javítani, általában az a legtakarékosabb beállítás, a QPI is csak egyféle lehet 200Mhz BCLK-hoz, uncore gondolom 3200-on, ram 1600-on. Pedig ez jó így.
    Amúgy ha nem nagyon megy 80 fölé se Prime se kódolás alatt, akkor jó lesz az a beállítás... 80 fölött nem egészséges a procinak hosszútávon.

    Meg kéne nézni, nálad az everest mit ír ki fogyasztásnak Prime95 alatt, bár amit Laudánál mutatott az elég érdekes volt, Giga lapokon viszont jól mér....
    Nálam 3800-on olyan 75 fok környéke Prime alatt... [link] Mondjuk a képen nem azt mértem, de így ment... Amiket még találtam magamtól: [link][link]

    (#7725) Lauda: Az a házikó nem lesz már kicsit amolyan "ágyúval verébre"? Vettél volna már inkább egy mobilklímát, az hatékonyabb, és alig drágább. És az legalább téged is hűtött volna melegebb napokon... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák