Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foxmulder89

    senior tag

    válasz Cybertrone #33204 üzenetére

    Nézd meg a képet...ha instabil lenne lefagytam volna 85 foknál.
    Nem mondtam egy szóval sem hogy jót tesz neki a 100 fok, jelentősen lecsökkenti az egyébként irdatlan hosszú élettartamát ha így járatnám, de fél óra alatt semmi baja nem lesz tőle :N
    Pl.: az X58 chipset is elvisel 100fokot, Intel szerint, guglizz rá. Az AMD 120 fokot mond a GPU-ira, ugyanez igaz a kártyáik táp áramkörére. :U
    Persze ez már megint nem azt jelenti hogy ennyin kell járatni, mert hamarabb fog elhalálozni, de nem szenved azonnali károsodást. Meg egyébként is, a legtöbb ember nem használja teljes terhelésen a prociját, kb sose, így a büdös életbe nem fogja elérni azt a hőfokot amit Linxbe, ezért nekik ez alapján új hűtőt ajánlani, mert szerinted káros az a ~85 fok amit ott elért, felesleges..Elárulom neked, hogy például a BOINC 95%-os terhelés mellett jó 15-20 fokkal alacsonyabb értékre fűti fel a procit mint a csoda Linx.
    Nem akarok bemagyarázni senkinek semmit, higgyen mindenki azt amit akar és tegye úgy ahogy azt jónak látja, én csak azt mondom, hogy ez a hőfok para nagyon elvan túlozva! Ennyi. Befejeztem. Megtaláltam a gyógyszerem ;) :R

    [ Szerkesztve ]

    A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

Új hozzászólás Aktív témák