Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz radi8tor #31010 üzenetére

    Hú, az is mekkora jó cucc volt! :C Bár ahhoz bika felni is kellett, mert különben megzabálta egy hét alatt.... :D

    (#31011) mpierre, (#31012) Laraxior: Szerintem ha jobban végigondoljátok, jók lesznek ezek. :K A ramnak hót mindegy, egykupacban vannak-e, a VRM tök jó lesz a lap tetején, az melegszik úgyis a legjobban, így meg szuperül tud majd hűlni és nem fűt majd semmit feleslegesen. Arra szerintem kár számítani, hogy más elrendezést bármelyik gyártó eröltetne, az alaplapok vezetékelése miatt van ez így szvsz... Egy RAM-csatorna bő 200 vezeték, nagyon nem lenne gazdaságos egy oldalra tenni őket, tuti jóval több NYÁK-réteg kéne neki úgy. A PCI-E3.0-nak is lehet értelme, a 4-csatornás memóriavezérlő bőven ad majd sávszélességet alá, és egy 8 magos 20MB L3-as procit se pár hónapra fog venni az ember véleményem szerint... :D Amúgy üvölt a cuccról, hogy nem az asztali platform a fő célpont, hanem a 2-utas szerverek... ;] Nem is baj, a s1366 is oda lett fejlesztve és milyen jóféle lett. Én amúgy ha s1366-ról fejlesztenék, pofa nélkül használnám tri-kit rammal, asztali felhasználásban egy jobb 1600-1800-as tuti elég lenne alá, bár ha magamból indulok ki, a 6GB ramot kezdem már kinőni. :B Mondjuk hűtő kérdés izgalmas lesz, melyiknek lesz elég nagy a talpa, meg melyikhez lesz egyáltalán s2011 lefogató... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák