Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitrograde

    senior tag

    Erre varrjon valaki gombot: kínai ebayes rendelés, 2X2 pár fülpárna a headfin is megénekelt mestertől az itthoni Sennheiserekre. A kínai posta nyomkövetője szerint december 7-e óta az elosztóban pihen (oda október 21-étől sikerült megérkeznie Kínából). Írok az eladónak, aki fordítóprogrammal készült levelében a Magyar Postához utal (ez a kifejezés magyarul a dirib-darabra tört angol szövegben). Látogatás a postán: ők két betű-10 szám-két betűig jók, de ennyi számjegyet meg betűt, ami ebben a nyomkövető adatban van, még életükben nem láttak, hívjam Budapestet. Alszom rá egyet. Másnap Foxpost csomagértesítő SMS, a hozzám legközelebbi automatához invitál. Nem értem, nem rendeltem semmit mostanság. Kiveszem, titokzatos dobozka átragasztott fehér nylonzacskóban, rajta egyedül a nevem és a telefonszámom. Benne a megrendelt 2X2 fülpárna. A kínai posta titkos szövetséget kötött a Foxposttal? Megszólalt a becstelen postás lelkiismerete, és így kívánta eljuttatni hozzám az egyébként számára értelmetlen plüssgombócokat? Segítsetek, nem értem.
    Amúgy Wang Yifei mester tökéleteset alkotott, a plüssel jobban tetszik a HD540 Reference Gold, mint a műbőrrel, hiába kicsit szűkebb az előbbi tere.

    Eladó DIY OTL fejhallgató erősítő a hirdetéseim között.

Új hozzászólás Aktív témák