Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    Én pont most sináltam egy Win reinstallt, és én a "kimentem a könyvjelzőket, kimentem az előzményeket, esetlemg még a session store-t meg az addon listámról lövök egy képet és nulláró az egésze(ket) újraépítem" utat választottam (és pl alapból ajánlom, mint a mentés egyk backupja).
    Ha neked többmindened van amit átvinnél akkor meg a teljes profil mappa "jobb klikk másolás" részével megoldhatod, hogy mindenednek legyen másolata- amit ha szerencsés vagy csak be kell másolni... (egy fokkal bonyolultabb.. de nem vészes

    Egyébként meg: [link] [link] [link] ezek (és minden megjelenő link az oldalakon) átolvasása után képben leszel.

    ______________________________
    Az új kinézetből nekem csak a tabok közti választóka jiányzik, és sajna a "témák, téma készítő opció, annak kvázi wikije> témák wikije úton láttam, hogy az 100%-ban megszűnt... Szóval RIP....

    Csak abban valaki segítsen, hogy miként lehet a témakészítő addonal létrehozott témákat "publikálni"? Csinálnék párat, van már 4 profilom :)

    [ Szerkesztve ]

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák