Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferdzsoo

    addikt

    Nah, ma elmentem motorokat nézni.
    Meg kellett állapítanom, igazat kell nektek adnom a cbf1000f-el kapcsolatban.
    Ennyi pénzért qrvagagyi hogy ugyanazok az alkatrészek vannak rajta mint a '05-ös cbf600-asomon.
    Minden full ugyanaz, lengővilla, ugyanaz a gagyi láncfeszesség állítás, egyedül a műszerfal ami más, de a kapcsolók, kütyük mindenugyanaz. nagyon kemény hogy majdnem 3 milláért összerakták ugyanazt a motort csak 400ccm-el nagyobban.
    A 600-as hornet jobban össze van rakva komolyan mondom.

    Ellenben megnéztem a 990SMT-t is, nagyon tetszik. leszámítva a markolatvédőt, az szerintem nagyon nem illik a képbe mégha hasznos is.
    Iszonyat hogy milyen keskeny elöl a V2 miatt, majdnem mint egy bicikli. Tetszettek a brembo fékek :D , katasztrófa milyen nyomáspontjuk és ellenállásuk van, nem nyúlik-málik, mellette húzogattam a cbr600-as fékét is, hát nagyon nem egy kategória. :)
    Brutál az első futószár hossza meg vastagsága is, meg az ülés alatti auspuffok. Hát egyszóval nagyon bejött. Ami még nem tetszik benne az a műszerfal kicsinysége illetve hogy láncos.

    De komoly alternatíva a vfr1200 mellett/helyett számomra...

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Új hozzászólás Aktív témák