Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    Én is ügyködtem ma a motorral (szabin vagyok): irtó ronda, viszont nagyon masszív csomagrögzítést eszközöltem úgy, hogy semmit nem gányoltam szét a motoron, meglévő csavarok helyére kerültek a gyűrűsanyák, gyűrűscsavarok illetve a 2 db esztergált távtartó. Polimorf tippje nyomán elkészült a "tanyasi tempomat" is, bár még nem próbáltam élesben. Jövő hét végén megyek ismerősökkel a Mecsekbe 3 napra kempingezni, az lesz az erdélyi út "főpróbája" is egyben. A meghajlított bicikliküllöre zsugorcsövet kellett melegíteni, különben elrázódott, akár hogy is hajlítgattam. Ehun-e!

    szerk: gumipókok örökre száműzve, 3 db olcsó csatos hevederrel oldottam meg a hengerzsák rögzítését a szemekhez, a tetejére meg egy 1500 forintos sisakhálóval kötöztem a saját nylon zsákjában lévő esőruhát. Onnan lehet a leghamarabb elővenni, ráadásul egy fél oldaltáskányi helyem is felszabadult. Masszív mint állat, a csomagnál fogva fel lehet borítani a motort! :K

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák