Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz Integra #14996 üzenetére

    Én viszont egy nagyon kellemeset motoroztam ma :) Annyira mentem volna még többet, de sajnos lement a nap és már így is elég sötét és hűvös volt visszafelé. Holnap és holnapután pedig dolgozok, ilyenkor sajnálom, hogy nem magyar munkarend szerint vagyok :(
    Indulás előtt gondolkodtam, hogy merre. Mátra teli lesz motorosokkal. Pilis úgyszintén. Úgyhogy akkor inkább a 2-es út, majd előbb északról megkerülve a Börzsönyt, hogy ne égesse ki a szemem a Nap, megnézem milyen utak vannak a Börzsönyben.
    A tervhez képest bejött egy kis Szlovákia is. Nemértem, ott szép lányok integetnek, itt meg max a cigánygyerekek mutogatják, hogy húzzam neki... Jövőre többet megyek Szlovákiába ;]
    A gugli térképén azt néztem indulás előtt, hogy Kemencéről van egy út Diósjenőre át a Börzsönyön. Zötykölődés Kemence kátyús útjain, keresem az utat, találok valamit amit azt sejtem, hogy az; de az egy behajtani tilos, csak erdőgazdálkodás. Fenébe. Remélem ez nem az az út, hanem van egy másik. Megyek vissza, kérdezem a helyieket, mondják, hogy de-de, az az út Diósjenőre, de a tábla csak megtévesztés, még a busz is arra jár. Oké. Útminőség? Jó, mondják, majd visszafelé oda Kemence kátyús útjain azon tűnődtem, hogy végülis ehhez képest szinte már bármi jó, de attól objektíven még lehet rossz út. De szerencsére nem az, egész jó aszfalt. Autós is kevés. Kilátás gyönyörű, általában nem rajongok az őszért, de ez most nagyon szép volt. Sajnos valamikor esett az eső vagy csak alacsonyan szálltak a felhők, nedves volt az út, így inkább turistatempóban mentem, a tájat nézve. Az út amúgy nagyrészt egy völgyben és hegylábaknál megy, kellemes kis kanyargós és szép út.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák