Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz szetcsuszott #141027 üzenetére

    Nincs más teszt linkem, azért sincs, mert a független tesztelőket (és dodort azért ide sorolnám), nem teszteli ezeket.
    Én azt tudom, hogy aki eddig vett, az mind hamar szabadult tőle, főleg a keewaytől, a benelli mintha egyel jobb lenne.
    A trk502x-t részegen, sötétben :D a sziluett alapján már össze keverném egy némettel, józanul is megnézve elég sokat átvettek a vezető márkáktól.
    De miért csak 500ccm? Ebből egy 900-as már sokat elcsábítana a suzuki 650 v-stromtól pl., de ez az 500-as ez pl pont nem.

    Én még mindig azt gondolom, hogy a legjobb információ szerzés az a saját tapasztalatod lesz, menj el, ülj fel rá, keress a kiválasztott típushoz fórumot, keress rá a neten tapasztalatokra, beszámolókra, mert sokan vettek már ilyet, de ne azt keresd, hogy miért jó, hanem hogy kinek mi nem tetszik benne! Ugyanis lehet pont ugyanaz fog téged is idegesíteni. Aztán ha megint megnézed a szalonban, netán tesztvezeted is, akkor ezeket a hibákat nézd, hogy együtt tudsz e élni vele. És türelem, mert minél többre ülsz fel, annál inkább alakul az is, hogy neked mi fog tetszeni.

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák