Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    Háj,

    Ez az endurózás egy k.rva jó dolog. Ma egy igazi endurós bagázzsal voltam a TET-es csoportból, volt mit tanulni. De többször másztam ki olyan helyeken, hogy amúgy gyalog se, no meg ha előre tudom,hogy mi jön, akkor lehet neki se merek feszülni. De a kis Voge nagyon jól viselkedik. Erővel elvagyok, a súlya egy áldás, de a gyári félterep gumi homokban nagyon gáz.

    Nem mutatja a kijelző az órát? kit érdekel már?! Úgyis olyan retkes a portól, hogy lóf.szat nem látsz a kijelzőn. :DDD

    Eddig két endurós napot nyomtam, mindkettőn sikerült elesni. Úgy látszik ez ilyen. Ma legalább a kézvédőm is eltört.Most már értem a sok fém kézvédőst....
    Alig 530km van a motorban de már itt ott megcsiszoltam csórit.

    Viszont a ruhám, csizmám, bukóm... mindet újonnan vettem, többnyire nem az alsó polcról.. és most már értem,hogy miért nincs nagyon endurós cucc használtan. Kb. két alkalom után már mindenem úgy néz ki, mintha több éve nyúznám. :DDD
    Viszont a (védő)felszerelések tekintetében tényleg nem szabad sajnálni a pénzt. Kivételesen igyekeztem jól választani és hát minden meg is dolgozott már kb. az áráért. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák