Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz Archer #13864 üzenetére

    nem paráztatni akarlak, ha minden írott és íratlan szabályt betartanánk adásvételkor akkor soha sem jönne létre 1 sem :)
    de azért jobb felkészülni. például abba a szervizbe se vinném átvizsgálni ahova eddig járt. az én motoromra se mondana senki egy rossz szót sem a megfelelő szervizekben ahol visszatérő vendég vagyok. más kérdés hogy én nem titkolnám el hogy csúsztam vele, aki ezt nem bírja feldolgozni az vegyen rollert.

    az adásvétel leginkább emberismeret. ebben a faktorban van a legnagyobb kockázat. miért van kereskedésben fotózva a vas? bizományos? a tulajjal beszéltél vagy egy nepperrel? vagy a nepperé a motor? biztos hogy csak azért akarja eladni mert neki túl sportos? jól hangzik hogy túra vagy endurora akarja cserélni, de nem csak azért írták oda mert be tudnak helyette mást számítani, és csak szabadulni akarnak tőle?
    számtalan kérdés van, meg kell nézni mert a képeken patent. figyelni kell az eladóra, és csak akkor vedd meg tőle ha megbízol benne. ha hezitálsz, inkább hagyd.

    én mind a kétszer jó eladót fogtam ki, szerintem ezen nagyon sok múlik!

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Új hozzászólás Aktív témák