Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutis

    őstag

    válasz yodamastah #13712 üzenetére

    Nekem is újra meg kellett tanulni motorozni :)
    Vidéken volt simsonunk, mz-nk, tz-nk, meg pár olyan keleti csoda aminek a nevét se tudom :)
    Csak ugye feljöttünk Budapestre világot látni, kimaradt vagy 10 év. Bátyám lent maradt vidéken, Ő folytatta motoros pályafutását. 1x amikor meglátogattam, felültem a CBR600FS-ére. Na annak a motornak köszönhetem hogy "újra" motoros lettem. Hétvégén voltunk lent, következő héten már be is iratkoztam nagymotor jogsira. Elsőre meglett minden. Bár amikor először Tz-vel kellett gyakorolni még a motorra ülés előtt mosolyogtam magamban hogy sima menet lesz, régebben sokat mentem ilyen motorral. Aztán meglepett hogy a 10 év kihagyás milyen nyomot is tud hagyni az emberben, lényegében mint a kezdők, úgy mentem. Persze ez még jobban felspanolt..A 400-as hondával már könyebb dolgom volt utána, amilyen örömöm volt a tz-re ülés előtt hogy azzal gyakorolhatok, ugyanolyan örömmel váltam meg tőle és ültem át másik tanulómotorra. Utána az 500-as hondával gyakoroltam tovább, azal is vizsgáztam..
    Vizsgázás után már lassan jött az ősz meg a tél, de tavasszal már mentem is megvenni a GSR-t..1 évig volt meg ha jól emlékszem, sajnos volt vele egy perec is, persze az én hibámból, kicsit túlhúztam az egykerekezést, ledobott a csikó :DDD
    Mondjuk haragszok a motorra emiatt, mert reggel amikor munkába jöttem, alig akart kiállni egykerékre, kicsit több gáz kellett neki.. Na erre a töb gázra emlékeztem hazamenet is, na persze hogy akkor meg nem kellett neki a kicsit több gáz :DDD
    Persze összeraktam csilli-villire. Eladtam utána mert sportmotort akartam, meg is vettem a gixxert..
    De ha visszamehetnék az időben másképp csinálnék mindent.. Vagy megtartottam volna a GSR-t és azt alakítom át, vagy legelőször már veszek egy 1000-es sportmotort és akkor nincs az hogy cserélgetni akarom..
    Amúgy meg legalább két motor kéne mindenkinek :D Én legalábbis úgy érzem hogy még a két motor is kevés lenne. Talán 3-4 motorral kibékülnék (sportmotor, nagyrobogó, naked bike meg valami bokorugró a terepre) :DDD

    Na kb ennyi az én motoros történetem dióhéjban..

    http://www.youtube.com/tutisgsxr

Új hozzászólás Aktív témák