Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    Szerintetek jogos ha kezdek morcos lenni?
    Április utolsó hetén adtam le a gépet, villa olaj és szimering csere (balos már erősen könnyezett), első hátsó vezérműlánc csere, első hengerben ugye át is ugrott néhány fogat (szelepeket nem érte el, a fej mégis elvileg járt gépműhelyben az okát még nem tudom... de szelepek meg dugó nem cserés :F ) emellett töltés problémák.(Generátor vagy Feszszab)
    A motor múlthéten még össze se lett rakva. "Járó motornál még nem tudtam kimérni -- Miért nem? -- csend, de a héten meg lesz és a jövő hét közepe fele keresem, azóta is keresnek." :W

    Ilyenkor mit lehet ügyködni? Ha hetente hívom attól félek össze lesz b*va, ha meg nem hívom akkor szerintem augusztusban ülök újra motorra. :C

    Jaja tudom jó munkához idő kell meg minek türelmetlenkedek örüljek, hogy a hazai szerelők a kegyeikbe fogadnak és vállalják az ember lomját...

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák