Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz Jakab66[hun] #107311 üzenetére

    Nekem egy RN18-as, 2008-as TDM900A-m van, mi a kérdésed?

    (#107312) XFishboneHUN: Az africa twin gps szerinti 130-nál 140-et mutatott, szóval azt a 191km/h-t is így kell kezelni, 54 lóerő kevés ekkora sebességhez. Én is néztem ezt a motort korábban az sh300-as helyére, irigykedve nézem a városban az integrát, de persze egy X-et vettem volna a magasságomhoz, akkor még nem volt csak A2-es jogsim, ahhoz jó is lett volna. Amúgy az a vicc, hogy a tdm is nagyon kezes a városban, ha jó az idő, nincs nagy hátrány a robogóval szemben, oké, többet fogyaszt, de nem is úgy megy. :D

    (#107278) geresics: Próbáltam S2-ben is, tényleg nem rossz, de én imádok váltogatni. Brutál jó motornak tartom az AT-t, ha lett volna rá pénzem, akkor azt vettem volna a TDM helyett, ez igazából az AT megfelelője Yamahában, ha nem akarsz terepre menni. Egyelőre jó lesz ez nekem. Meg van minden papír, le van szervizelve, egy topcase kell rá (oldaldobozokat kaptam az előző német tulajtól) és mehet a szezon (persze idén már mentem vele bőven, az elmúlt két héten vagyok a robogóra szorulva 100%-ban a csodás időjárás miatt...).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák