Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz Geresics #104784 üzenetére

    A dolog a következőképpen zajlott: több, más kereskedőnél megnézett, igencsak lefosott állapotúnak talált Honda CB500, GS500 stb. után felhívtam őket a Hahu-n megjelent hirdetésük alapján (az akkori egyik legdrágább, karcmentes GS volt, nullkilométeres láncszettel, nullkilométeres, szőrös gumikkal, végig vezetett (!!) szervizkönyvvel, és jeleztem, hogy másnap reggel (egy kánikulai augusztusi szombaton) elmennék megnézni / kipróbálni, és ha tetszik, akkor lefoglalózni a motort.

    A motor már ki volt tolva az üzlet elé, de csak a csajszi volt bent, a tulajra majd két órát kellett várni, mert éppen valami dolga volt másutt. Próbakör, alkudozás, lefoglalózás viszont csak vele történhet. A motort egy óra alatt tökéletesen átnéztem, így a nagy várakozásban a csajszival dumcsiztunk.

    Dögletes kánikula volt éppen, a csaj valami lenge lipityánkába volt öltözve. Szóval öcsém: az az alak, azok a cickók! :B Több figyelmet szenteltem neki(k) mint az éppen megvenni készült motorra. :))

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák