Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KILLERLALA

    tag

    válasz 4Grider #27113 üzenetére

    Igen kapok !
    Tudom számodra fontos a számla, általában figyelem, kinek, mikor, mi a a problémája !

    Most egy fontos dolgot írok le, amit csak a legutolsó számlaértesítőnél vettem észre véletlenül !

    Díjbekérő minden hó 25.-e után jön rendesen, gondolom mindenkinek, ezzel nincs is baj !
    Számlaértesítő viszont eddig csak 2 db érkezett a postafiókomba, az öt hónap alatt !
    Mivel számomra nem fontos ezen dokumentum, így nem is foglalkoztam ezzel.
    A legutolsó számlaértesítőnél rákattintottam a számla letöltése ikonra, s láss csodát, minden befizetett számlám ott van ! Gondolom másnak is így lehet, így kell lennie.
    Ugye a számlaértesítő email alján ott van PDF formátumban a számla, ami megnyitás után letölthető, ezért gondolom senki nem nyomott külön a számla letöltése ikonra külön, mint ahogyan én sem eddig !
    Mivel a számlázz.hu rendszerében mindenki külön van regisztrálva (gondolom) így a saját számlái mindenkinek abban vannak.
    Rendszerhiba lehet, hogy erről nem jön minden hónapban e-mail, de a számlák ettől függetlenül mindig elkészülnek.

    Tehát azt javaslom próbálja ki mi történik ha az ikonra rányomsz a legutolsó számlaértesítődnél.

    Remélem tudtam segíteni, s nem írtam nagy hülyeséget.

    Üdv: Laller

Új hozzászólás Aktív témák