Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arkie

    csendes tag

    sziasztok,
    életem első XIAOMI telefonja (Note 10) és MIUI felülete ( Miui Global 11.0.5 Stabil).
    megőrjít, h nem tudom elérni azt, hogy az értesítések megérkezzenek az AOD (Always on Display)-re, itt Környezeti Kijelzőnek hívják.

    rengeteget keresgettem mindenféle fórumokon, de talán majd itt....talán tudtok segíteni.

    NINCS beállítva akku kímélés (ki van kapcsolva).
    Viber, Messenger, GMAIL alkalmazásoknál direktbe be van állítva, h sosem legyenek energiatakarékosan kezelve.
    Mindegyiknél be van állítva és engedélyezve az értesítések összes formája és minden prioritást Magas-ra tettem.
    A Beállításoknál a "Környezeti Kijelző és Képernyőzár"-nál mindent beállítottam, ahogy azt megfelelőnek gondoltam.
    Ugyanezt megtettem a Beállítások / Értesítések-nél is.

    A GMAIL ikont kirakja a Környezeti Kijelző, ha jön új levelem (és el is tűnik, ha megnéztem az értesítést vagy a levelet), de a Viber, Messenger tojik rá(m)....pedig elvileg minden ugyanúgy van beállogatva náluk is....

    Az Értesítési sávban (a képernyő legtetején a legfelső sor, ahová a térerőt, akku százalékot, stb. is kijelzi), na oda bezzeg megjelennek az alkalmazás értesítő ikonok - csak épp a Környezeti Kijelzőre nem, pedig az éppen azért van, h mindig lássam, ha történ(t) valami.

    Már a gyári adatok visszaállítása is megvolt kínomban, de NEM TUDOM MEGOLDANI.... :(

    Kérlek, segítsetek, valaki írja le nekem lépésről lépésre, h mit kell tennem - tudom, macerás lehet ez, de nagyon hálás lennék a fáradtságotokért.

    Köszönöm szépen,
    Gábor

    [ Szerkesztve ]

    Biológus: „A tó biotópjának mortalitása elérte a 100%-ot”. Halász: ”Az összes hal megdöglött”.

Új hozzászólás Aktív témák