Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    Sziasztok!

    NAS noobként szeretném a segítségeteket kérni :)

    Nincsenek nagy igények, amikre használnám/használnánk:
    - 2 laptopról, 2 telefonról, 1 TV-ről kellene elérni otthon a rajta tárolt adatok
    - tudjon torrent klienst futtatni
    - FHD tartalmak gond nélküli streamelése (ehhez gyanítom nem árt majd egy jobb routert beszerezni)
    - távoli hozzáférés laptopról vagy akár mobilról (pl. munkahelyemről elérjek 1-1 fájlt, ha szükségem lenne rájuk)
    - 0-24 működést bírja gond nélkül
    - minimum két merevlemezt fogadjon, és jó lenne rajta korábbi 2,5" HDD-k fogadása miatt legalább 2 USB csati is

    Nem tudom mennyire életszerű, reális dolgok, amiket leírtam, de írok egy gyakorlati példát is: páromnak van egy kis gépe 128GB SSD-vel, ami adattárolásra nem valami sok. Le akar tölteni torrenten keresztül egy FHD filmet, azt egyből a NAS-ra mentené, és utána onnan bármikor elérné - legyen az a gépe, vagy telefonja, vagy akár az én gépem/telefonom, vagy éppen a TV. Ja és igen, ha pl. elutazunk vidékre szülőkhöz, akkor onnan is elérjük a fájlokat :)

    Árban nem tudom mennyit érdemes erre áldozni (nyilván szeretném lehetőségekhez mérten minél olcsóbban megúszni), meg azt sem tudom biztosan, hogy mennyire reális, amiket írtam, de talán érthető, hogy mire lenne szükségem :R

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

Új hozzászólás Aktív témák