Hirdetés

Hirdetés

  • 2024-ben M1? Nóóórmális?

    lo Elérkezett az idő a lassan hat éves Mac Mini leváltására. És mivel már egy ideje foglalkoztat a gondolat, miszerint...

  • Decadent - Az őrület határán

    gp A jövőre érkező játékban egy veteránt irányíthatunk, aki a fiát szeretné megmenteni a rémségektől.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz Recon666 #20862 üzenetére

    Pedig többen is írták ezeket,hogy természetes és náluk is meg van,lehet te extrém állapotra gondolsz,vagy csak simán nem hallgatod mert ezek csak halkan hallatszanak ha oda hajolsz vagy nagyon nagyon síri csendben,nekem meg alapból szar mert ha rá áll egy hangra a fülem akkor végem ,volt egy külső tápos monitorom volt egy halk mellékzöngéje a tápnak általában nem hallottam sőt barátnőm meg egyáltalán nem de mikor a fülem rátalált a hangra majd meg őröltem bántott.Egyébként más is mondta,hogy ST-BY ban szinte csak a kijelzőt kapcsolja ki a hangfal.

    Egy fórumon ezt írták

    "Szia. Igen, nálam is van, bár éppen csak hallani. Számomra nem zavaró, általában szól a zene, üresjáratba nem megy ez a csoda

    Sziasztok, olyan kérdésem lenne a többi Microlab Solo 6C tulajhoz hogy nekik is jelentkezik plusz zaj az alábbi hangerő szinteken: 01, 04, 07, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 27, 31, 41, 48, 51? Tehát nem az erősítő minimális alapzajáról beszélek hanem azon felül."

    [ Szerkesztve ]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák