Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raczger

    őstag

    válasz Buster17 #95142 üzenetére

    BMW 316i: elvileg jók, bár én csak 318i-ket néztem, faceliftes 143 lovas verziót, azt jobban ajánlják (elvileg ahhoz a kasztnihoz kicsit kevés az az 1.6-os motor, 2.0 élhetőbb).

    Citroën C4 Coupe 110 VTR FAP: bátyámnak ilyenje van, ha karbantartják akkor összességében jó, kicsit franciás meg kicsit nem. Elől nagy hely van, kényelmes, hátul már nem annyira jó (3 ajtó nem a legpraktikusabb). Kuplungja meglepően kemény (sajnos nem a jó értelemben, nagyon nehéz benyomni). Figyasztás az elég jó, 5 liter alatt lehet tartani.

    Mazda6: innen csak a benzines 1.8 és 2.0 ajánlott (ilyenem van), 2.3 kerülendő. A rozsda az, amire figyelni kell.

    VW Golf Trendline 1,4: én 1.4-es motorral biztos nem venném (inkább nagyobbal), havernak 3-as golfja van 1.4-ben, nagyon halott az az autó, semmi ereje.

    Mazda RX-8 231PS: kerülendő a Wankel motor miatt, ha az tönkremegy elég költséges a motor felújítása (pont a héten linkelt be egy videót erről valaki itt a topikban [link])

    Volvo S60 2,4 / RS65P2: ha valami tönkremegy, az elég költséges lehet, ha nincs belőle utángyártott alkatrész, egyébként ajánlott, majdnem ilyet vettem

    Nekem csak ezekről van infóm :)

    Méretbe mekkora autó kellene? Mert pl golf vs mazda6, nagy különbség.
    [link] benzin :K
    Németországban vennéd? Esetleg még Audi A4-et bevehetnéd a listádba.

    www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Új hozzászólás Aktív témák