Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz blt.62 #75373 üzenetére

    azért az pöccsssség, hogy nem hallgatták meg a szemtanúknak mondható utasaidat.... néha egy-két (sok) gyalogossal én is annyira szeretek szóba keveredni pl.: az a kur..aaaaa zebra ott van 5 méterre, de ő akkor sem azon megy át stb. stb. érdekes én eltudok sétálni ilyen esetekben a zebráig, és tisztában vagyok vele, hogy amíg én 1 lépésből meg tudok állni, addig egy autónak ez soksok tíz méter, és van annyi agyam, hogy megnézem, hogy jön-e egy autónál több vagy sem, és ha 1 jön akkor inkább intek neki, hogy menjen el, és nem várom még csak el sem tőle, hogy miattam álljon meg a zebrán, mer' aztán azokkal is tele néha a hócipő, hogy lássa, hogy csak én közelítek a zebrára ráadásul az utolsó pillanatban lelép, nem várná meg amíg én elmegyek.... de hát ugye nem vagyok egyformák

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák