Hirdetés

  • 300 megapixelnyi kamera érkezett a Samsungtól

    ma Az ISOCELL HP9 fő- és zoomkameraként is helytáll, a JN5 és GNJ árérzékeny mobilokba kerülhet.

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szplöttyy

    senior tag

    válasz qdak #36814 üzenetére

    Megjottem! Nem tudom ki hany mercedesben ult mar de egy lukasra rohadt szetmalott kormanyu 23asnak is puhabb finomabb es jobb uttartasu futomuve van meg nullas gatloval szetszakadt szilentekkel is mint barmelyik csoda kisautonak. Prsze eljart felettuk az ido ahogy a 26os felett is. De ha valaki akar egy olyan autot ami tenyleg auto akkor kapasbol 24! Persze sok igavono keccazde van horoggal aminek meg a teto kozepe is rohad de kicsi benzinest kell venni 200 230! Mert a 300as foleg az "300e-24V" az mind olyan embereknel van akik tulsokat bizonygatjak hogy beleuszik a 240-50be es ez igaz is. Nyilvan a muszaki analfabeta egyetemist beul a sarga puntoba ami majdnem ferrari mert sporting vagy az 1.2opc LINE corsaba esetleg a majdnemaudi golfba. Es boldog lesz vele mert van esely ra hogy nem szopja be. De ha valakinek nem hullik ki a haja attol hogy a difiben is olajat kell cserelni vagy legroszabb esetben 1-2lukba beledolgozni egy kis lemezt annak siman ajanlhato a merci. Es aki tc-t olvas lehet ilyen. Aki meg nem ilyen az megkerdezi hogy fater mit veszel nekem? Hat meg 1980ba mondta az szerelo laco hogy a focvagenguufnal nincs jobb osztan' asztat'! Nyilvan tobb szilentet lehet kicserelgetni de valamit nyujt is cserebe. Akinek tenyleg hibatlan autokell megveszi azutolso szerias fapad 2003as literes swiftet es orok elet menyorszag. Mondom ezt ugyhogy suzukival jarok es valszeg. Kovetkezo is az lesz. Csak ultam/lattam mar par mercit messzirol :) Indithatnek vitat hogy a 140es se megbizhatatlan mert tenyleg nem de mas stroy. Persze nem akartam egy puntostopelesgolfossuzukist sem megbantani sok autot elismerek de attol mert a tobbi gyarto termeke 15eves korara a szetrohadt hatar rallyezo auto kategoriaba kerul (lasd mostanaban az e36) attol meg vannak gyartok akik nem 10evre gyartottak. Mondjuk a 210tenyleg szar de egy 220d halalra rohadva hengerfejesen is elvisz a vilag vegere es vissza.

    Smoke & Torque

Új hozzászólás Aktív témák