Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz harry #24496 üzenetére

    szintén autószerelő ismerős véleménye, hogy arra nem szabad kocsit venni, hogy csak álljon a ház előtt, vagy netán évente 1-2alkalommal tegyen vele egy kört az ember... ha vesz az ember, akkor használni kell: könnyítse meg az életét... arra van :K csak hát biztosítást meg egy csomó kötelező költséget akkor is fizetni kell, ha áll a kocsi 0km-el

    én egyelőre úgy állok, hogy nézelődök, mert 1-2évig biztos nem jön össze az ára... ha lejár a személyi kölcsönöm, akkor ezt a 30-40et ki tudom már szorítani kocsira, addig viszont nem esélyes: utána viszont úgy számolom, hogy használnám... esőben-hóban-szélben-fagyban nem nagy öröm napi 10km-eket bringázni munkahelyre meg vissza... meg ezen felül sok apróbb útra jó lenne itt a környéken, évente pár alkalommal meg hosszabb távra (számolgattam, hogy még fenntartással együtt is olcsóbb hosszabb utaknál már 2személynél is, mint a tömegközlekedés)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák