Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chereiose

    addikt

    Sziasztok!

    Eljátszottam a gondolattal, hogy a Vw Golfunk mellé vegyek magamnak egy 2000 körüli évjáratú Swiftet, mert itt városban 1km-es rohangálásokra és néha koszolósabb bevásárlásokhoz tökéletes lenne egy ilyen, mert elég megbízhatóak és fillérekért van alkatrész is hozzájuk ugye. Azért próbálok minél fiatalabb évjáratúakat keresni, mert azokban már van azért szervó és esetenként klíma is, stb. Viszont nem tudom, hogy mennyi a reális ára egy ilyen gépnek, mindenképpen 1.3-as motorral venném, abból is ha lehet a 16 szelepes 82 LE-s verziót. 300k alatt gondolom roncsokat találni csak, de a másik véglet meg a 400e felettiek, ami szerintem kicsit túlzás érte, bár azok talán még nincsenek szétrohadva és kulturáltabb a belsejük is, valamint sokhoz jár téli-nyári garnitúra is és ugye az sem mindegy, hogy mennyi műszaki van rajta, azért valamennyire ez az árkategória indokolt.

    Szóval így adódik a kérdés, hogy szerintetek mennyit érdemes egy ilyenért adni. Másik pedig, hogy én így nem nagyon értek a használtautó vásárláshoz, no meg a típushoz sem, vajon mennyire tudnak átverni egy ilyen olcsó autóval, a nepperes hirdetések kerülendőek? Illetve ha megnézek egy példányt, azt érdemes valahol átvizsgáltatni, vagy egy ilyen olcsó kategóriánál még azt sem éri meg kifizetni? Bár azért gondolom nagy része zabálja az olajat, meg ezernyi hibája lehet amit én nem mondom meg egy megtekintésnél, max szerelő. Persze azért próbálok leszűrni magából a hirdetésből is dolgokat, pl normális képek, leírásnál ha 1 értelmes mondatot nem tud írni helyesen az sem sejtet túl jó dolgokat talán, stb.

    Köszi előre is :R

Új hozzászólás Aktív témák